آجر بتنی رنگی تولید داخل

آجر بتنی رنگی در خاص ترین رنگ ها و جذاب ترین اشکال در داخل با بهترین کیفیت تولید و عرضه می گردد.آجر بتنی یکی از بهترین مصالح ساختمانی در دیوارکشی و ساخت ساختمان های مستحکم و ضد زلزله می باشد، این نوع آجر بسیار سبک و مقاوم بوده و به علت اندازه های بزرگ بسیار راحت کار می شود و سرعت ساخت را بالا می برد، این نوع کالا در اندازه ها و رنگ های متنوع به فروش می رسد، دارای تخلخل فراوان بوده و از نشت آب جلوگیری می کند، مزایای استفاده از این نوع آجر بسیار فراوان می باشد.جهت آشنایی با انواع آجر بتنی سبک می توانید به مرکز خرید این محصول مراجعه کرده و با کیفیت ترین و به صرفه ترین خرید را انجام دهید.

آجر بتنی رنگی تولید داخل

آشنایی با کاربرد های آجر بتنی رنگی

آشنایی با کاربرد های آجر بتنی رنگی کاربرد آجر بتنی رنگی  بسیار متنوع بوده و در مکان های زیادی در ساختملن به کار برده می شود، در ساختمان های بزرگ و تجاری، دیوار کشی ها، نمای بسیار شیکی را ایجاد می کند.

در رنگ های قهوه ای، کرم، جگری، بنفش، بادمجانی، قرمز صورتی، زرد کهربایی و بسیاری دیگر وجود دارد. تولید آجر بتنی رنگی در داخل کشور بسیار افزایش یافته و به علت زیبایی و مرغوبیت بینظیر و نمای فوق العاده جذاب همواره به بازار های داخلی و خارجی صادر می گردد.

آجر بتنی  یکی از انواع مرغوب و مقاوم و در عین حال بسیار سبک در بین آجر ها می باشد،  استفاده از این کالا در ساخت بسیاری از ساختمان ها بسیار کارآمد بوده و موجب کاهش هزینه ها می شود.

آجر بتنی نوعی از آجر است که بسیار متخلخل  بوده و در اندازه های مختلف تهیه شده و از ترکیب ماسه دانه ریز، سیمان و حباب های هوا تشکیل شده است. همانطور که گفته شد این محصول حاصل تزریق حباب های هوا به مخلوط ماسه و سیمان بوده که در نهایت بتنی سبک تهیه می شود که جایگزین آجر های خشتی و با کارایی بینظیر می باشد.

تولید آجر بتنی سبک یکی از بهترین تکنولوژی های پیشرفته در تهیه انواع مصالح ساختمانی مقاوم می باشد که موجب ارتقا و افزایش بهروه وری در فرآیند های ساخت و ساز ساختمان های مدرن شده است.

فرآیند تولید آجر بتنی رنگی

فرآیند تولید آجر بتنی رنگی آجر بتنی از خاک رس مرغوب طی قالب گیری و پخته شدن در کوره تهیه می گردد، این آجر در رنگ های بسیار شیک و متنوعی عرضه می گردد. مدت زمان بودن در کوره رنگ آن را تعیین می کند. هر چه قدر بیشتر در کوره بماند رنگ آجر تیره تیره تر شده و هر چه قدر کم تر در کوره بماند از رنگ روشن تری برخوردار است.

کیفیت آجر بتنی بسیار شهرت دارد، این نوع آجر به عنوان مصالح ساختمانی اصلی در ساخت ساختمان های مدرن و پیشرفته و ضد زلزله مورد استفاده قرار می گیرد و در سایز ها و کیفیت های متفاوت به فروش می رسد.

 قیمت آجر بتنی  با توجه به سبک بودن و  قابلیت و مقاومت خوبی که دارد بسیار مناسب می باشد.این آجرها انواع بسیار مختلفی با کیفیت های متنوع دارند. یک کالای ضروری برای ساخت و ساز می باشند.

این کالا دارای نمایندگی هایی در کشور می باشد که انواع مختلف این محصول را ارائه می دهند. بسیاری از مراکز خرید و فروش این محصول در کشور و در تمامی استان ها در حال فعالیت می باشند.

خرید آجر بتنی با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت فوق العاده عالی از طریق نمایندگی های این محصول امکان پذیر می باشد. در واقع تمامی خدمات مشاوره ای و پشتیبانی در این مراکز ارائه می گردد

.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید