آجر خشتی فشاری با کیفیت زیر قیمت بازار

در بازار امروز آجر های ساختمانی به فراوانی تولید می شوند. آن دسته از آجر هایی که به صورت سنتی از زمان قدیم با خشت ریزی در قالب و توسط کارگران به صورت دستی تولید می شد، آن را با نام آجر فشاری دستی می‌ شناختند.  این آجر ها سرعت پایین در تولید دارند ولی استحکام بالایی دارند. اما در بازار به نسبت آجرهای دیگر قیمت بالاتری نیز دارند.  این آجر ها از نظر شکل و رنگ و ساخت با دقت خاصی تهیه می شوند و در نقاط مختلف ساختمان این آجرها را می توانید مشاهده کنید. در بازار های داخلی ایران آجر خشتی فشاری با کیفیت مناسب و زیر قیمت بازار به مشتریان و خریداران در سراسر کشور به صورت عمده عرضه می شود.

آجر خشتی فشاری با کیفیت زیر قیمت بازار

میزان استفاده از آجر خشتی فشاری در ایران

میزان استفاده از آجر خشتی فشاری در ایراندر جهان امروز طراحی و ساخت بناها و ساختمان ها از توجه بسیار ویژه‌ ای برخوردار است. چند سالی است معماری سنتی جایگاه مناسبی را در میان طراحان و معماران پیدا کرده است. 

آجر یکی از عناصر مهم در معماری و به طور کلی در ساختمان سازی می باشد و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

آجر هایی که به صورت دستی قالب گیری می شوند و به طور کلی هنرمندانه قالب گیری شده اند از زیبایی خاصی برخوردارند و به نمای داخلی حیاط ساختمان و ..زیبایی فوق العاده ای می بخشند.

مواد اولیه این آجر ها خاک رس می‌ باشد که با آب مخلوط می شود و پس از قالب گیری دستی و خشک شدن با هوا و آفتاب در کوره با آتش پخته می شوند و بعد در معرض هوا و آفتاب خشک می شوند.

در ایران آجرهای خشتی فشاری که به صورت دستی تهیه می‌شود و بیشتر در معماری ها استفاده می گردد که طرفداران زیادی هم دارد. 

ارزان ترین قیمت آجر خشتی فشاری

ارزان ترین قیمت آجر خشتی فشاری آجر فشاری از آجرهایی می باشد که با خاک رس ترکیب می شود و با حرارت تنظیم شده در رنگ های مختلفی تهیه و تولید می شود. 

ابعاد آجرهای خشتی فشاری متفاوت است. 

ضخامت های مختلفی دارد. این آجر هزاران سال است که تهیه و تولید می شود و در دنیای امروز به همان روش سنتی در کوره های آجرپزی تهیه می شود و اصالت خودش را در طی گذشت سالیان سال حفظ کرده است.

آجر خشتی فشاری با کیفیت مناسب و درجه یک و در ابعاد مختلف با قیمت ارزان و به صورت مستقیم و عمده از تولیدی ارائه می‌شود و به دست مشتریان و خریداران می‌ رسد.

همچنین قیمت آجر خشتی فشاری بر اساس کیفیت، ضخامت، ابعاد و عوامل دیگری مانند این ها قیمت‌گذاری می‌شود و به بازار عرضه می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید