آجر خشتی فشاری با کیفیت صادراتی

آجر خشتی فشاری یکی از انواع آجر ایران است که قدمت تولید بالایی دارد، از قدیم برای بنای با استحکام بالا و سهولت ساخت از آجر خشتی فشاری استفاده می شد. به دلیل سابقه درخشان این نوع آجر طرفداران زیادی در داخل و خارج از کشور پیدا کرده و آنها نیز برای ساخت بنای با استحکام بالا از این نوع آجر استفاده می کنند. در کشور کوره های تولید آجر خشتی فشاری بصورت فعال این نوع آجر را با کیفیت بالا و مواد اولیه مرغوب تولید می کنند و روزانه تعداد بالایی را به کشور های دیگر که این محصول را سفارش داده اند صادر می کنند.صادرات آجر خشتی فشاری در این حوزه بخش عظیمی را به خود اختصاص داده و افراد زیادی در این زمینه فعالیت دارند. 

آجر خشتی فشاری با کیفیت صادراتی

مشخصات فنی آجر خشتی فشاری

مشخصات فنی آجر خشتی فشاری برای معرفی آجر خشتی فشاری می توان گفت در گذشته با وجود امکانات بسیار محدود و سختی کار مردم با مواد اولیه دست به ساخت آجر خشتی فشاری میزدند و در این زمینه پیشرفت های بسیاری کرده اند. 

از قدیم با استفاده از قالب های چوبی و بصورت دستی خاک را بصورت گل درست می کردند، داخل قالب ها ریخته و با فشار انگشت های دست آنها را تولید می کردند. 

اما امروزه با استفادهاز دستگاه های قالب زنی و کوره های پیشرفته تعداد بالایی را با بهترین مواد اولیه تولید می‌کنند و به بازار جهت فروش در داخل و خارج از کشور عرضه می نمایند. 

همانطور که در بالا ذکر شد آجر خشتی فشاری با توجه به استفاده از مواد اولیه مرغوب و ساخت با کیفیت دارای استحکام بسیار بالا جهت ساخت منازل مسکونی و سایر اماکن می باشد. 

برای ساخت اسکلت ساختمان بهترین گزینه، انتخاب آجر خشتی فشاری است زیرا دارای ابعاد یکسان و عمر بسیار بالایی است چرا که از گذشته تا کنون امتحان خود را پس داده. 

صادرات آجر خشتی فشاری چگونه انجام می گیرد؟

صادرات آجر خشتی فشاری چگونه انجام می گیرد؟ در کشور ایران تقریبا در همه شهرها کارگاه و تولیدی های زیادی جهت تولید آجر خشتی فشاری وجود دارد که به راحتی می توان برای خرید آن اقدام کرد، در داخل کشور به دو طریق می توان خرید آجر خشتی فشاری را انجام داد، خرید حضوری و سفارش اینترنتی. 

خرید حضوری از نمایندگی های معتبر فروش آجر از طریق ثبت سفارش حضوری می باشد و خرید اینترنتی با ثبت سفارش از طریق سایت معتبر فروش آجر و پرداخت اینترنتی سفارش ثبت می شود و در اسرع وقت تحویل داده می شود. 

در حیطه صادرات نیز آجر خشتی با کیفیت بسیار بالا به کشورهایی که ثبت سفارش و قرارداد بسته اند از طریق حمل و نقل زمینی و دریایی صادر می شود. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید