آجر سفالی قرمز مخصوص صادرات

آجر فشاری قرمز درمراکز و فروشگاه ها به صورت مستقیم و با بهترین قیمت ممکن به مشتری عرضه می شود. از جمله قدیمی ترین مصالح ساختمانی که کاربرد بسیار زیادی دارد و با گذشت زمان هم انواع جدید آن تولید می شود آجر است. مقاومت، اندازه مناسب، رنگ و سایر مشخصات کاربردی انواع این محصول سبب شده تا آخرین مراحل ساختمان سازی هم از آجر استفاده شود.

آجر سفالی قرمز مخصوص صادرات

آشنایی با کاربرد های مختلف آجر فشاری قرمز

آشنایی با کاربرد های مختلف آجر فشاری قرمزآجر های فشاری در صده اخیر کاربری زیادی در صنعت ساختمان سازی داشته اند و با نام های دیگری از جمله آجر توپر یا آجر گری نیز شناخته می شوند. از دیگر نمونه های این نوع آجر می توان به انواع زیر اشاره کرد:

  • آجر فشاری قرمز
  • آجر فشاری ماشینی
  • آجر فشاری کوره ای

در گذشته های نه چندان دور از آجر های فشاری برای دیوار چینی، طاق زنی، دیوار جدا کننده و غیره استفاده می شد ولی در چند سال اخیر و روی کار آمدن آجرهای سفالی که وزن بسیار سبک و مقاومت بسیار  بالاتری دارند کاربری این گونه محصولات تغییر کرد. از جمله کاربرد آجر فشاری قرمز که هنوز هم حائز اهمیت است می توان موارد زیر را ذکر کرد:

  • ساخت فونداسیون
  • دیوار چینی طبقات زیر همکف
  • ساخت دیوارهای باربر
  • این نوع آجر عمر طولانی و قابلیت بازیابی دارد از همین رو به آن دوست دار محیط زیست هم می گویند.

برای اولین بار صنعت ساخت و ساز آجر فشاری توسط قزاقها وارد ایران شد به همین دلیل به این نوع آجر قزاق نیز می گویند. هم اکنون مراکز خوبی در حوزه  آجر فشاری  و رساندن آن جهت کاربردهای مورد نیاز ،فعالیت می کنند .

صادرات آجر فشاری قرمز چگونه انجام می گیرد؟

صادرات آجر فشاری قرمز چگونه انجام می گیرد؟شرکت های ایرانی زیادی در داخل کشور آجر را به صورت سنتی و صنعتی در انواع مختلف تولید کرده و به بازار فروش عرضه می کنند که مصارفی از جمله صادرات به سایر کشور ها دارند. شهرهای زیادی از جمله یزد، اصفهان، تبریز، آذربایجان، لرستان و سایر استان ها به صورت بومی آجر تولید می کنند و صادرات این محصولات به روش های خاصی از ارسال کالا  صورت می گردد . اما باید بدانید که توانایی شرکت های آجر سازی کشور به حدی است که می توانند نیاز داخل را به طور کامل برطرف نمایند. همچنین علاوه بر نیاز داخل عراق، افغانستان، پاکستان، امارات و در کل کشورهای همسایه بستر بسیار مناسبی برای صادرات انواع آجر را دارند. آجر فشاری قرمز صادراتی در این مراکز با کیفیت درجه یک تولید شده و انواع آن در داخل و خارج از کشور با بهترین قیمت توزیع می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید