آجر سفال ماشینی درجه یک موجود در بازار

آجر از رایج ترین مصالح ساختمانی است که انواع مختلفی همچون آجر سفالی، آجر فشاری، آجر لعابی، آجر نسوز و … را شامل گشته و امروزه کاربردی وسیع را دارا می باشد. اما یکی از پرکاربردترین نوع این محصول، آجر سفال ماشینی است که روی سطح آن از هشت تا ده سوراخ وجود دارد. در واقع وجود سوراخ‌های بیشتر روی این آجر، منجر به نفوذ بهتر ملاتی مانند سیمان به داخل آن شده که به دنبال خود استحکامی فوق العاده را خواهد آورد. اکنون آجرهای سفال ماشینی درجه یک در بازار موجودند که می توان آن ها را سفارش داد.

آجر سفال ماشینی درجه یک موجود در بازار

توضیحاتی در مورد آجر ماشینی سفال

توضیحاتی در مورد آجر ماشینی سفالآجر سفال‌ماشینی نسبت به آجرهای دیگر از موارد مصرف بیشتری برخوردار بوده که این مساله را می توان ناشی از عوامل زیادی دانست.
از جمله عواملی که باعث رواج استفاده از این نوع آجر در صنعت ساختمان سازی یا نمای ساختمان شده است؛ ظاهر زیبا و همینطور مقاومت و استحکام فوق العاده آن می باشد.
همچنین عاملی دیگر را هم می توان موثر در استفاده بیشتر این آجر به نسبت آجرهای دیگر دانست که آن هم وجود حفره های زیاد در سطح آن است.
این حفره ها موجب رد شدن میلگرد از میانه خود شده و در نتیجه مقاومت بیشتری در دیوارهای بناشده وجود خواهد داشت.
در واقع عامل دوم، عامل بارز و بسیار مهمی است که گستردگی کاربرد آجرهای ماشینی سفال را در پی داشته است.

به علاوه اگر بخواهیم مزایایی از این نوع آجر را هم بیان نماییم؛ شامل این موارد خواهند شد:

  • آجر ماشینی سفال از آجرهای دیگر مانند آجر فشاری، سبک تر و کم وزن تر می باشد.
  • این نوع آجر از خاصیت ضداسیدی برخوردار بوده که قابلیت نفوذ بسیار کم آب درون این آجر را به وجود آورده است.
  • همچنین در مواقع بروز حوادث طبیعی مانند زمین لرزه، مقاومت آجر ماشینی سفال از انواع دیگر بسیار بیشتر خواهد بود.

بازار فروش آجر سفال ماشینی

بازار فروش آجر سفال ماشینیآجرهای سفال ماشینی از بهترین شکل و ظاهر برخوردار بوده همین مساله روی کاربرد آن ها به عنوان آجر نما نیز تاثیر بسیاری را گذاشته است.
با استفاده از آجرهاست که می توان نمای ساختمان خاص و متمایزی نسبت به دیگر مصالح ساختمانی را به وجود آورد و بنابراین بنایی زیبا و ماندگار را احداث کرد.

قابل ذکر است که آجرهای سفال ماشینی از مقاومت کافی در برابر درجه حرارت و دمای بسیار بالا برخوردار بوده و در نتیجه می توان آن ها را در مناطقی از کشور که دارای آب و هوای گرم هستند نیز برای ساخت ساختمان ها و یا نماسازی آن ها به کار برد.

در هر حال موارد استفاده زیاد از این نوع آجر که همه خصایص مثبت را یکجا در خود گنجانده است؛ باعث رونق بازار فروش آجر سفال ماشینی در سراسر کشور شده و در نتیجه می توان آجرهایی با این مشخصات را سفارش داد:

  • آجر سفال‎ماشینی با رنگبندی های متنوع
  • آجرسفال ماشینی با اندازه های متفاوت
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید