آجر فشاری ارزان قیمت درجه یک

آجر فشاری که اصلاحاً آن را به عنوان آجر قزاقی نیز می شناسند؛ از مصالح بسیار کهنی است که حتی یک نفر هم نیست که آن را نشناسد. مصرف این مصالح ساختمانی که بر همه مصالح دیگر، پیشتاز می باشد؛ به دوره باستان مربوط بوده و اصالت آن را بازگو می کند. آثار بسیار باشکوه و تاریخی ایرانی اغلب از آجر بنا گشته و هنوز پس از گذشت چندین هزارسال استوار و پابرجا مانده اند. پس مهمترین عامل ماندگاری آجرفشاری را می توان در استحکام بی بدیل آن دانست که هنوز هم خریداران زیادی درخواست خرید آجر فشاری ارزان قیمت درجه یک را دارند.

آجر فشاری ارزان قیمت درجه یک

نمونه های مختلف آجر فشاری

نمونه های مختلف آجر فشاری آجر فشاری شاید از نظر ظاهری و یا از منظر زیبایی چند مرحله از آجرها و مصالح نوین و جدید عقب باشد؛ اما با قطعیت هرچه تمام تر می توان گفت که از نظر استحکام و مقاومت، چندین مرحله از مصالح جدید جلوتر می باشد.
با این اوصاف می توان پی برد که عاملی که بیشتر باعث ماندگاری یک محصول حتی پس از طی سال ها خواهد شد؛ کیفیت است نه کمیت!

کمیت در اثر عوامل طبیعی یا عوامل غیرطبیعی دستخوش تغییر خواهد شد؛ اما کیفیت مانا بوده و کمتر عاملی می توان آن را تحت تاثیر قرار دهد.
درست مانند آجر فشاری که این قضیه کاملاً در مورد آن صدق می کند.

اما می خواهیم در این بخش با نمونه های مختلف این آجر یا انواع آجر فشاری آشنا شویم که در گزینه های زیر به آن ها اشاره شده است:

  • آجر فشاری قرمز
  • آجر فشاری کوره ای
  • آجر فشاری ماشینی

ارزان ترین قیمت آجر فشاری در بازار

ارزان ترین قیمت آجر فشاری در بازار آجر فشاری که هنوز هم در بخشی از ساختمان سازی ها البته در مناطق دوردست ایران به کار برده می شود؛ نماد کاملی از یک مصالح ساختمانی محبوب است که بسیاری از بناها و ساختمان سازان آن را بر مصالح ساختمانی تازه و مدرن ترجیح می دهند.
چرا که سال هاست با این آجر کار کرده و وقتی آن را با مصالح دیگر مقایسه می کنند؛ متوجه تفاوت ها فاحش بین آن ها می شوند.

در هر صورت همانطور که در بخش قبلی گفته شد؛ این نوع آجر انواع متفاوتی را شامل شده و ضمن اینکه می توان متفاوت بودن ابعاد و اندازه را هم به آن اضافه کرد.
تمامی این تفاوت های موجود در آجر مورد نظر باعث شده تا قیمت آجر فشاری در بازار با کمی تغییر همراه باشد.
یعنی در بازار فروش مصالح ساختمانی می توان از ارزان ترین قیمت این آجر تا با قیمت کمی بالاتر از آن هم روبرو شد.
اما راهی وجود دارد که خریداران می توان هر نمونه موجود از این محصول را با قیمتی ارزان تهیه کنند که آن هم اقدام به خرید از طریق این مرکز معتبر فروش آجر می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید