آجر فشاری با کیفیت تولید شده در داخل

یکی از بهترین و مرغوب ترین آجرهای تولید شده در ایران آجر فشاری است. ساخت این محصول مربوط به اکنون  نیست و به زمان های بسیار دور بر می گردد. آجر فشاری دارای انواع مختلفی است و از کیفیت های پایین تا کیفیت های بسیار بالا در بازار عرضه می شود. شما با توجه به میزان هزینه ای که قصد دارید  بابت خرید این محصول پرداخت کنید می توانید گزینه مناسب آن را پرداخت نمایید. اگر می خواهید اطلاعاتی در مورد آجر فشاری با کیفیت، نحوه تولید آجر فشاری و… بدست آورید با ما در ادامه همراه شوید.

آجر فشاری با کیفیت تولید شده در داخل

آشنایی با آجر فشاری

آشنایی با آجر فشاری آیا می دانید آجر فشاری چیست و چگونه تولید می شود؟ در زمان های گذشته برای تولید این آجر کارگران بعد از قالب گیری با انگشتان فشار داده و سپس اقدام به پخت آن می کردند به همین خاطر به آن آجر فشاری گفته می شود البته بهتر است بدانید شیوه تولید این محصول به نسبت گذشته تغیرات بسیاری کرده است و اکنون با استفاده از دستگاه های مخصوص تولید آن انجام شده و به همین دلیل محصولاتی با کیفیت و تعداد بیشتر روانه بازار می شود.

آجر فشاری دارای رنگ های سبز، قرمز و… است که هر کدام از آن ها در دمای خاصی پخته می شود. مواد اولیه مورد استفاده برای تولید این آجر خاک رس است. این محصول به نسبت آجرهای دیگر مقاوم تر است و در مقابل سرما و گرما به سختی دچار آسیب می شو د همچنین از آن برای می توان در تمام قسمت های داخلی و بیرونی ساختمان استفاده نمود.

معرفی انواع آجر های ساختمانی

معرفی انواع آجر های ساختمانی آجر یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی است که دارای انواع مختلف می باشد. محصولات مختلف دارای کیفیت گوناگونی هستند و هر کدام برای قسمتی خاص مورد نیاز می باشند. شما باید با توجه به مکانی که می خواهید از آجر استفاده کنید گزینه مناسب آن را انتخاب نمایید برای مثال آجری که در محیط های مرطوب استفاده می شود با محصولی که در محیط های گرم و داغ کاربرد دارد متفاوت است.  انواع آجر ساختمانی عبارتند از:

  • آجر معمولی
  • آجر ماشینی؛ این محصول دارای سوراخ های متعددی بر روی سطح بزرگش است و به واسطه این سوراخ ها نیز شناخته می شود.
  • آجر نسوز؛ این آجر دارای مقاومت بسیاری در مقابل گرما است و به همین دلیل در مکان هایی که گرمای زیادی دارد مانند قسمت شومینه در ساختمان از این محصول استفاده می شود. علاوه بر موارد گفته شده آجر نسوز به عنوان عایق نیز عمل می کنند و موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و همچنین ایجاد تغییرات در دکوراسیون منزل نیز استفاده می شود.
  • آجر فشاری
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید