آجر فشاری درجه یک در نمایندگی فروش

آجر فشاری درجه یک یکی از قدیمی ترین آجر هایی می باشد که در قدیم آن را به نام آجر های زبره یا توپر یاد می کردند. ابعاد آجر فشاری ۱۰×۲۰ و ضخامت ۵ سانتی متر می باشد. این آجر در موقع خشت زدن با دست گوشه های گل را در درون قالب فشار می دهند تا گل همه ی قالب را بگیرد به همین خاطر به آجر فشاری در دنیا مشهور شده است این نوع آجر برای ساخت دیوار و ساختمان ها و …. به کار می رود.  در کوره آجر پزی چند نوع آجر ساخته می شود:آجر فشاری قرمز، آجر فشاری ماشینی، آجر فشاری کوره ای . این مصالح را می توانید در نمایندگی های فروش درجه یک پیدا کرده و اقدام به خرید نمایید.

آجر فشاری درجه یک در نمایندگی فروش

گستردگی کاربرد آجر فشاری درجه یک

گستردگی کاربرد آجر فشاری درجه یک کاربرد آجر فشاری در فضاهای داخلی ساختمان و ساخت دیوار ها به کار می رود و خود را طبیعی جلوه می دهد.
آجر تنها مصالحی است که در هر جایی از معماری سنتی ایران دیده می شود و از این آجر در مساجد و دیواره های حسینیه ها و …استفاده می شود و  شکل خاص و زیبایی را از خود بروز می دهد.
سال هاست که آجر فشاری در طرح های داخلی و معماری موجود است بلکه در شکل های مختلف و قالب های متنوع خود را جلوه می دهد. 
کاربرد آجر در رنگ های قرمز حس گرما بخشی را در داخل خانه تقویت می کند و در منطقه هایی که همیشه سرد می باشد می تواند انتخاب خوبی را در پوشش های دیوار داشته باشد.
ابعاد آجر به شکلی است که به راحتی در همدیگر قفل و بست می شوند. ویژگی های این آجر باعث شده دهانه های وسیع، طاق و گنبد و …. را به اجرا بگذارد این طرح در زمان های بعد از ساسانیان در ایران رونق گرفته بود.

فروش آجر فشاری درجه یک با قیمت مناسب

فروش آجر فشاری درجه یک با قیمت مناسب فروش آجر فشاری درجه یک در مراکز ها با قیمت های مناسب به فروش می رسد. این آجر ها با رنگ و بویی که دارند و زیبایی خاصی را به ساختمان ها و جاهای گردشگری می دهد.
به همین خاطر مخاطبین زیادی را به سوی خود کشانده است نه تنها همشهریان ایرانی بلکه توریست هایی که از هر کشوری برای بنا های گردشگری به ایران سفر می کنند اولین چیزی به چشم این افراد می آید نماهایی است که آجر فشاری در آن خود را نهفته است.
خریداران این آجر برای خرید این محصول میتوانند از مرکزهای فروش آجرهای فشاری آن را با قیمت مناسب تهیه نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید