آجر فشاری درجه یک قیمت مناسب

آجر فشاری درجه یک قدیمی ترین نوع آجر می باشد که در گذشته تا کنون کاربرد های بسیاری داشته و دارد. هنگام ساخت این آجر به دلیل اینکه قالب ها را با انگشت فشار می دهند به آن آجر فشاری گفته می شود. 

قیمت آجر فشاری نسبت به سایر آجر ها بسیار مناسب است و از نمایندگی های فروش آجر بصورت کلی و جزئی می توان تهیه کرد. این نوع آجر با قیمت بسیار مناسبی که دارد، امکان خرید را برای همه فراهم کرده تا بتوانند جهت ساخت و ساز منازل و اماکن دیگر از آن استفاده نمایند. 

آجر فشاری درجه یک را از بهترین نوع خاک رس تولید میکنند و دارای مقاومت فوق العاده بالایی است که از آن برای دیوار باربر و حمال استفاده می شود. وزن هر آجر فشاری حدود۱۷۰۰ گرم می باشد. 

آجر فشاری درجه یک قیمت مناسب

نیاز صنعت ساختمان سازی به استفاده از آجر فشاری درجه یک

نیاز صنعت ساختمان سازی به استفاده از آجر فشاری درجه یک صنعت ساختمان سازی در ایران همواره به آجر فشاری درجه یک نیازمند می باشد زیرا اسکلت و استحکام ساختمان بسته به این نوع آجر است و این نوع آجر مورد تایید مهندسین و پیمانکاران می باشد. 

در قدیم برای دیوار چینی و سقف استفاده می شده اما اکنون نیز برای سقف و دیوار استفاده می شود اما برای نمای ساختمان از نوع دیگر آجر و یا سنگ و سرامیک بکار می رود.

آجر فشاری با توجه به قیمت مناسبی که دارد می توان به سادگی و با مراجعه به نمایندگی های زیادی که وجود دارد تهیه کرد. 

در شهرهای مختلف ایران کوره های آجر پزی فراوانی وجود دارد که روزانه تعداد بالایی آجر را تولید و به بازار عرضه می کنند، معمولا اندازه و ابعاد آجر فشاری با هم یکسان است به دلیل اینکه هنگام ساخت بصورت دقیق و منظم چیده می شوند. 

یکی از مزایای دیگری که این نوع آجر دارد استفاده دوباره از آن است که بعد از تخریب یک بنا می توان از آجر فشاری استفاده کرد. 

قیمت آجر فشاری درجه یک در تهران

قیمت آجر فشاری درجه یک در تهران در کلان شهرهایی مانند تهران نمایندگی فروش بسیاری وجود دارد که همه بصورت حضوری و یا سفارش اینترنتی از طریق سایت های معتبر سفارش خود را ثبت کنند و محصول آجر خود را در محل خود تحویل بگیرند. قیمت و کیفیت آجر فشاری در سطح تهران برابر است، پس شما می توانید با اطمینان از همه فروشگاه های معتبر آجر فشاری خود را تهیه کنید. 

سفارش و فروش آجر فشاری بصورت تعداد و تناژ می باشد، هنگام سفارش باید مشخص شود که میزان استفاده شما چه مقدار می باشد تا نمایندگی فروش برای شما ثبت کند و تحویل دهد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید