آجر فشاری دیوار مخصوص صادرات

آجر فشاری دیوار یکی از کارآمد ترین مصالح دیوار چینی می باشد این آجر مرغوب و مستحکم ساخته دست انسان بوده . این آجر  در طی مراحل ساخت حرارت و فشار زیادی را متحمل شده است. این محصول بینظیر یکی از انواع آجر های سنتی بوده و دارای رنگ های متنوعی می باشد. کاربرد های این محصول بسیار فراوان بوده و بیشترین کاربرد را در فونداسیون، طاق زنی و دیوار باغ و غیره می باشد. این آجر به دلیل مرغوبیت و کیفیت بینظیر، به کشور های خارجی صادر می گردد.

آجر فشاری دیوار مخصوص صادرات

میزان آجر فشاری مورد نیاز در دیوار چینی

میزان آجر فشاری مورد نیاز در دیوار چینی جهت محاسبه میزان تعداد آجر های مصرفی در دیوار مورد نظرتان باید به چند مورد دقت و توجه داشته باشید: نحوه ی چیدمان آجر روی دیوار و نوع نمای دیوار، اندازه های بند های عمودی و افقی. به عنوان مثال در یک دیوار بیست و یک سانتی متری به ابعاد یک متر مربع، به صد و بیست و پنج عدد آجر فشاری نیاز می باشد.

این آجر به دلیلی قابلیت بازیابی دوباره، یکی از آجر های دوست دار طبیعت می باشد، این نوع آجر رنگ بندی متفاوتی داشته و مدت زمان قرارگیری آن در کوره رنگ آن را مشخص می کند.هر چه میزان دمای پخت در کوره بالاتر باشد رنگ آجر روشن تر شده و از کیفیت بیشتری برخوردار می باشد، معمولا بین طیف های رنگ زرد و قرمز و بین این دو را در رنگ های بسیار متنوع شامل می شود.

این آجر به علت کیفیت بالایش همواره مورد توجه کشور های خارجی قرار گرفته و بخش وسیعی از این محصول مرغوب، به صادرات اختصاص داده می شود.

خریدار عمده آجر فشاری دیوار

خریدار عمده آجر فشاری دیوار کیفیت آجر فشاری دیوار شهرت باستانی  دارد، این نوع آجر سنتی بسیار با کیفیت بوده و از طول عمر فراوانی برخوردار می باشد. این محصول عالی علاوه بر آجر فشاری دارای اسامی دیگری نیز می باشد که از جمله آن می توان اشاره کرد به؛ آجرگری، آجر زبره، آجر پرسی

فروش آجر فشاری دیوار بسیار پر رونق می باشد،  قیمت این آجر  با توجه رنگ بندی و قابلیت و مقاومت خوبی که دارد بسیار مناسب می باشد.این آجرها انواع بسیار مختلفی با کیفیت های متنوع دارند. 

این کالا دارای عمده فروشی هایی در کشور می باشد که انواع مختلف این محصول را ارائه می دهند. بسیاری از مراکز خرید و فروش این محصول در کشور  در حال فعالیت می باشند.

خرید آجر فشاری دیوار با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت فوق العاده عالی از طریق مراکز این محصول امکان پذیر می باشد. در واقع تمامی خدمات مشاوره ای و پشتیبانی در این مراکز ارائه می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید