آجر فشاری رنگی درجه یک مخصوص صادرات

آجرها امروزه با توجه به نقش گسترده ای که در صنعت ساختمان سازی پیدا کرده اند، دارای اهمیت زیادی می باشند. آجرهای فشاری یکی از پرکاربردترین و قدیمی ترین آجرهاست و در رنگ های متنوعی تولید می شود که هر رنگی ویژگی های خاصی دارد. درباره ی آجر فشاری رنگی و موضوعات پیرامون آن در اینجا  نکاتی ارئه میکنیم.آجر فشاری رنگی درجه یک مخصوص صادرات

عمده مصارف آجر فشاری رنگی

عمده مصارف آجر فشاری رنگیعمده ی مصارف آجر فشاری رنگی مانند سایر آجرها در صنعت ساختمان سازی می باشد. از آن جایی که در گذشته هنگام تولید خشت و آجر با دست، گوشه های گل یا مواد اولیه در قالب با انگشت فشار داده می شد، به این نوع آجرها را آجر فشاری نامیدند. آجرهای فشاری کاربرد بسیار زیادی دارند. برخی از کاربردهای این اجرهای فشاری رنگی عبارت اند از:

  • در ساخت دیوارهای حمال و باربر ساختمان ها
  • در ساخت طاق ضربی (بیشتر در گذشته این مورد استفاده می شد)
  • در ساخت دیوارهای جداکننده
  • برای کف سازی در برخی ساختمان های سنتی و اغلب پیاده روهای خیابان ها
  • در نماسازی برخی ساختمان ها

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش تولید آجرهای مختلف، استفاده از این نوع آجرها در ساختمان سازی کاهش یافته است. اما آجرهای فشاری مزایایی داشتند که آجرهای جدید فاقد آن می باشند. از جمله اینکه آجرهای فشاری به دلیل سازگاری با محیط زیست، به آجرهای دوست دار محیط زیست معروف اند. با اینکه امروزه از کاربرد لاین نوع آجر کاسته شده ولی هنوز از این آجر برای قالب بندی فوندانسیون استفاده می شود و کمتر کسی است که این نوع آجر را نشناسد. هم چنین به دلیل هدایت حرارتی و برودتی ای که دارد، معمولا از این آجر فشاری برای ساخت کامل یک خانه استفاده نمی شود.

صادر کننده برتر آجر فشاری رنگی در کشور

صادر کننده برتر آجر فشاری رنگی در کشورهمان گونه که گفتیم، اگرچه امروزه از مصارف آجر فشاری رنگی کاسته شده؛ اما برخی از کاربردهای این آجر باعث شده که جایگاه آجر فشاری رنگی در صنعت ساختمان سازی هم چنان حفظ شود. در گذشته آجرهای فشاری به صورت دستی ساخته می شد؛ اما امروه کارخانه های بسیاری در زمینه ی تولید این آجرها فعالیت می کنند. هم چنین بسیاری از این کارخانه ها بخشی از آجرهای فشاری تولیدی خود را به کشورهای دیگر صادر می کنند.

برای پیدا کردن برترین صادرکنندگان آجر فشاری رنگی در سطح کشور، می توانید از افراد متخصص در این زمینه پرس و جو کنید. صادرات آجرهای فشاری و سایر مصالح ساختمانی همواره موضوع قابل بحثی برای کشور بوده است و شما می توانید با مراجعه به این مراکز مربوط به برترین صادر کننده مصالح ساختمانی اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید