آجر فشاری لعابی تولید شده در بهترین کوره ها

آجر فشاری لعابی تولید شده در بهترین کوره ها، همراه با مجهز ترین دستگاه ها انجام می پذیرد. شما می توانید این نمونه را به صورت مستقیم از مراکز دارای این محصول خریداری کنید. آجر های فشاری لعابی مقاومت و عمر بسیار خوبی دارند و طرفداران بسیاری را در داخل و خارج از کشور جذب خود کرده اند.

آجر فشاری لعابی تولید شده در بهترین کوره ها

آجر فشاری لعابی چیست؟

آجر فشاری لعابی چیست؟آجر فشاری لعابی چیست؟

این آجر یکی از قدیمی ترین انواع آجر می باشد، چون در هنگام قالب زدن با دست فشرده و منسجم می گردد به آن لقب آجر فشاری داده شده است.

از این محصول به دلیل استحکام بالای آن در فونداسیون استفاده می کنند، مدت ها قبل این نمونه در دیوارهای حمال، طاق ضربی، دیوارهای باربر ساختمان و … استفاده می شد، اما بعدها به دلیل وزن سنگین و زیاد آن از این نمونه برای این موارد صرف نظر شد.

این محصول سخت و محکم به راحتی قابل بازیابی است به همین دلیل برای محیط زیست هیچ گونه خطری ندارد و دوست دار محیط زیست می باشد.

این نمونه انواع مختلفی دارد از جمله: آجر های فشاری ماشینی، کوره ای، قرمز و…

اگر نام آجر های قذاقی به گوشتان خورد تعجب نکنید چون نام دیگر آجر های فشاری، آجر قذاقی می باشد.

قیمت آجر های فشاری لعابی با توجه به: محل تولید این محصول، نوع مارک و برند، نرخ ارز، بسته بندی این نمونه و… متفاوت است، این محصول به کشور های دیگر صادر می گردد و یک نمونه ی صادراتی محسوب می شود و رونق تولید و  اقتصادی خوبی را برای کشورمان ایجاد می کند.

تولید کننده آجر فشاری لعابی با کیفیت

تولید کننده آجر فشاری لعابی با کیفیتتولید کننده اجر فشاری لعابی با کیفیت این محصول را با دستگاه های مخصوصی  تولید و روانه ی بازار می کنند.

تولید آجر فشاری لعابی و یا آجر های لعابدار برای بناهای تاریخی استفاده ی بسیار زیادی دارد، آجر ها خود دارای مقاومت خوبی هستند وقتی لعاب به این نمونه اضافه می گردد، استحکام آن چندین برابر می شود ک این لعاب از فرسایش و خرد شدن آجر جلوگیری کرده و مانع نفوذ مواد شیمیایی و آب به داخل این محصول می گردد.

تولید کنندگان این محصول را، در کیفیت، ابعاد و اندازه ها و رنگ های مختلفی تولید و روانه ی بازار می کنند‌. 

این محصولات در کاربردهای مختلف بر اساس نیازشان ابعاد متفاوتی نیز دارند و بر اساس شرایط آب و هوای هر منطقه کیفیت آجر ها و استحکام آن ها متفاوت است.

شما برای خریدی  راحت می توانید از مراکز دارای این محصول باکیفیت آن را سفارش داده و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید