آجر فشاری ماشینی با قیمت مناسب

آجر فشاری ماشینی را می توان برای بسیاری از کارهای ساختمانی مانند طاق ضربی، تیغه چینی و دیوارهای حمال مورد استفاده قرار داد. استفاده آجر فشاری ماشینی نقش اساسی را در صنعت ساختمان سازی ایران دارد. کارخانه های تولیدی در ایران این محصول را با قیمت مناسب برای فروش در بازار داخلی و استفاده هم وطنان تولید می کنند.

آجر فشاری ماشینی با قیمت مناسب

کاربرد های آجر فشاری ماشینی

کاربرد های آجر فشاری ماشینیآجر فشاری را برای ساخت دیوارهای مختلف مورد استفاده قرار می دهند. از این آجرها برای ساخت انواع سازه های ساختمانی با توجه به در نظر گرفتن به دیگر مصالح استفاده می نمایند. 

آجر فشاری که در گذشته به روش سنتی در کوره های آجرپزی تولید می نمودند، اما امروزه این اجر را به روش ماشینی تولید می کنند. این کار بسیار آسان تر است و هزینه کمتری را در بر می گیرد و همچنین سبب می شود کیفیت آجر تولید شده به مراتب بیشتر از روش سنتی باشد.

آجر فشاری در ساختمان سازی استفاده های متعددی دارد. مهمترین موارد استفاده از آجر فشاری در زیر لیست شده اند: 

  • دیوار چینی و فونداسیون 
  • برای دیوار چینی طبقات زیر همکف 
  • چیدن دیوارهای باربر 

یکی از مزیت های عمده آجر فشاری عمر طولانی آن می باشد. آجر همچنین قابلیت بازیابی دارد و می توان از آجرهای قدیمی آن مجددا استفاده کرد. این قابلیت سبب شده است تا آجر فشاری ماشینی یکی از مصالح ساختمانی دوستدار محیط زیست به شمار رود. 

در اینجا برخی از مهمترین مشخصات فیزیکی آجر فشاری لیست شده است: 

  • وزن آجر فشاری ماشینی تقریباً ۱۷۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب می باشد 
  • اگر یک عدد آجر را وزن کنید تقریباً ۲ کیلوگرم خواهد شد 
  • ۴۵۰ تا ۵۰۰ عدد آجر در یک تن آجر فشاری ماشینی وجود دارد 

قیمت آجر فشاری ماشینی چگونه تعیین می شود؟

قیمت آجر فشاری ماشینی چگونه تعیین می شود؟آجر ماشینی را به صورت دانه ای قیمت گذاری می کنند اما فروش یک دانه آجر در هیچ کجا انجام نمی شود. تمامی خریداران آجر ماشینی را به صورت عمده می خرند. برای مثال خریدار ۱۰ هزار عدد آجر سفارش می‌دهد و پول همین مقدار را نیز به فروشنده می‌پردازد. تا فروشنده آجرها را به وسیله کامیون برای او بفرستد. 

قیمت آجر فشاری ماشینی به صورت عمده با توجه به میزان خرید نیز تعیین می گردد. خریدارانی که به صورت روزمره میزان زیادی آجر را خریداری می کنند، می توانند این محصول را با قیمت مناسب تری تهیه کنند.

برای استعلام قیمت آجر فشاری ماشینی در بازار داخلی ایران می توانید به فروشندگانی مراجعه کنید که این محصول را به صورت تخصصی در بازار برای فروش عرضه می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید