آجر فشاری ماشینی به قیمت کارخانه

آجر فشاری ماشینی بسیاربا کیفیت بوده و از مواد اولیه مرغوب ساخته شده است. این محصول از استحکام بالایی برخوردار می باشد و به هیچ وجه شکننده و آسیب پذیر نمی باشد. این نوع آجر در طرح های بسیار متنوعی در بازار به فروش می رسد که از کاربردخوبی برخوردار هستند. استفاده از این نوع مصالح ساختمانی توسط معماران بسیار رایج می باشد.

آجر فشاری ماشینی به قیمت کارخانه

مواد اولیه مناسب برای تولید آجر فشاری ماشینی

مواد اولیه مناسب برای تولید آجر فشاری ماشینیاز مراحل تولید آجر فشاری ماشینی : تهیه خاک رس مرغوب و به عمل در آوردن خاک و تهیه گل می باشد. تمامی این کارها توسط افراد متخصص انجام می گیرد.

این محصول در ابعاد مختلف تولید می شود. تمامی طرح ها و قالب ها توسط دستگاه برش کاری انجام می گیرد. بنابراین انواع مختلفی از این مصالح در بازار دیده می شوند.

در کوره های آجر پزی در دماهای بسیار بالا این برش ها قرار گرفته و ترکیبات ساختاری آنها به شکلی کاملا جدید تبدیل می شوند. محصول ایجاد شده بسیار مقاوم، مستحکم و قوی می باشد‌.

از این محصول در نقاط مختلف ساختمان می توان استفاده کرد. به دلیل مقاومتی که دارند در دیوار چینی ساختمان کاربرد دارند. در نمای خارجی و داخلی نیز از این مصالح ساختمانی استفاده می کنند.

این کالا به دلیل تنوع در طرح و استفاده از مواد کاملا مرغوب و درجه یک از فروش بسیار خوبی برخوردار می باشد‌. در واقع کیفیت این محصول در بازار داخلی و خارجی اثبات شده می باشد.

قیمت آجر فشاری ماشینی با کیفیت

قیمت آجر فشاری ماشینی با کیفیتآجر فشاری ماشینی با کیفیت و مرغوب توسط دستگاه های پرس و برش بلوک های بزرگ تولید می گردند. این مصالح ساختمانی به دلیل ویژگی های ساختاری خاصی که دارند، توسط نیروهای خبره ساخته می شوند به همین علت قیمت های متنوعی از این کالا در بازار عرضه می گردد.

یکی دیگر عوامل موثر بر قیمت این کالا نیاز و تقاضای بازار و سطح رقابتی در داخل کشور می باشد. در هنگام خرید این محصول باید به نکات بسیاری توجه کرد از جمله وزن قالب های آجری، ابعاد آنها و استحکام آجر ها و کاربرد مورد نظر و … توجه داشت.

آجر های ماشینی بسیار متنوع می باشند و از نظر طرح و شکل تفاوت های عمده ای با یکدیگر دارند که در تعیین قیمت آنها موثر می باشد. این کالا از مواد باکیفیت و بسیار مرغوب تولید شده است.

و همچنین در بازار  با نام لفتون یا سوراخ دار معروف می باشد. علت وجود این سوراخ ها در ساختار آجر به این دلیل است که داخل آن با ملات پر شده و استحکام آن چندین برابر گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید