آجر فشاری مرغوب با ارزان ترین قیمت

آجر فشاری مرغوب با پایین ترین و ارزان ترین قیمت ها در بیشتر کارخانه ها و تولیدی های آن در سراسر کشور عرضه و به فروش می رسد. قیمت این محصول توسط شرکت های پخش انواع آجر، مشخص شده و به بازار عرضه می شود.

آجر فشاری مرغوب با ارزان ترین قیمت

روش تشخیص آجر فشاری مرغوب با کیفیت

روش تشخیص آجر فشاری مرغوب با کیفیت آجر فشاری از قدیمی ترین آجرها در دسته بندی انواع مصالح ساختمانی محسوب می شود. نام های دیگر آن آجر زبره، توپر و گری می باشد. این نوع آجر با ابعاد ۲۲ در ۱۰ سانت و با ضخامت ۳ در ۴ تولید می شود. از راه های تشخیص آجر فشاری از بقیه آجر ها، به دلیل اینکه هنگام خشت زدن گوشه های گل در قالب با دست فشرده می شود به آن آجر فشاری می گویند.
آجر فشاری را می توان در انواع آجر فشاری قرمز، آجر فشاری ماشینی و آجر فشاری کوره ای معرفی کرد.
از کاربرد های این آجر در کار های ساختمانی می توان به گره چینی، طاق ضربی، تیغه چینی و کشیدن دیوار های حمال اشاره کرد. از آنجایی که آجر کاربرد های زیادی در ساختمان سازی دارد کیفیت و مقاومت آن در درجه اول قرار می گیرد که انواع تست برای تشخیص آجر فشاری مرغوب وجود دارد از جمله:

  • آزمایش مقاومت فشاری آجر که در این تست میزان مقاومت فشاری اندازه گیری می شود
  • تست میزان جذب آب که هر چه میزان جذب آب آجر کمتر باشد از کیفیت بیشتری برخوردار است
  • آزمایش شوره زنی که برای آنکه وجود مواد قلیایی در آجر تشخیص داده شود انجام می شود
  • آزمایش ضربه که برای انجام این تست آجر ها از فاصله ی ۱متری از سطح زمین رها می شوندکه اگر آجر بشکند کیفیت خوبی ندارد
  • آزمایش تلورانس ابعاد
  • آزمایش سختی نمونه ها
  • تست صدا و …

قیمت آجر فشاری مرغوب چگونه تعیین می شود؟

قیمت آجر فشاری مرغوب چگونه تعیین می شود؟ خرید و فروش انواع آجر به صورت مستقیم از کارخانه و کوره آجر پزی با قیمت مناسب و حداقل سود انجام می شود تا پیمان کاران و خریداران بتوانند آن را با پایین ترین قیمت تهیه کنند. قیمت آجر فشاری هم اکنون در بسیاری از تولیدی ها و شرکت های پخش این محصول به طور ارزان و مناسب به مشتریان عرضه می شود. خریداران با مراجعه به این مراکز می توانند محصول خود را با کیفیت بیشتر و مناسب تر خریداری کنند.
قیمت انواع آجر در کشور توسط شرکت های پخش آن مشخص می شود که این شرکت ها با در نظر گرفتن هزینه هایی که در تولید و حمل و نقل این محصولات صورت می گیرد قیمت آن را مشخص می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید