آجر فشاری کوره ای با قیمت استثنایی

فروش آجر فشاری کوره ای از طریق فروش مستقیم با با قیمت کاملا استثنایی انجام می شود. این نمایندگی ها بر این تلاش هستند تا حجم موردنیازی از این محصولات را با توجه به انواع نیاز های مشتریان به بازار عرضه نمایند تا رضایت عمومی مشتریان خود را جلب کرده و همچنین به این وسیله پاسخگویی به تقاضای طرفدارن این محصول باشند.زیرا همان طور که میدانید آجر فشاری کوره ای یک کالای کاملا کاربردی است  و استفاده های زیادی در صنعت ساخت و ساز دارد.

آجر فشاری کوره ای با قیمت استثنایی

آشنایی کلی با آجر فشاری کوره ای

آشنایی کلی با آجر فشاری کوره ایآجر فشاری کوره ای یکی از اصلی ترین و مهم ترین کالاها در زمینه ساخت وساز و سفت کاری ساختمان ها می باشد. آجر فشاری کوره ای از قدیمی ترین مصالح ساختمانی به شمار می رود و همچنین به دلیل مقاومت زیادی که دارد در دیوارهای حمال و همچنین در طاق ضربی استفاده می شود. و نام های دیگری نیز دارد مانند گری و زبری .

آجر فشاری کوره ای به دلیل وزن بالایی که نسبت به بقیه انواع آجر دارد بیشتر در زیر سازی و فوندانسیون ساخ نمان ها به کار می رود. اما مزایایی هم دارد مانند اینکه نسبت به آجر های تیغه ای و یا سفالی از قدرت تحمل فشار بیشتری برخوردار است و در قسمت هایی از ساختمان که فشار زیادی به دلیل وزن بالای سایر مصالح قرار است متحمل شود استفاده می شود. همچنین همان طور که اشاره شد به دلیل وزن بالایی که دارد از نظر ایمنی به خصوص ایمنی ساختمان های بلند باید در قسمتهای زیرین ساختمان استفاده شود.

البته باید به این نکته نیز توجه داشت که انواع دیگری از این آجر ها در زمینه نمای ساختمان نیز قابل استفاده می باشند. آجر فشاری کوره ای به دلیل قدرت تجدید پذیری بسیار مناسب، در زمره مصالح سازگار با طبیعت نیز به شمار می رود.

جالب است بدانید که این آجر ها، سوراخ های زیادی در سطح خود دارند و میلگرد به راحتی از این سوراخ ها رد می شود و به این صورت، امکان سفت کاری ساختمان بیشتر مهیا می گردد. 

قیمت آجر فشاری کوره ای در ایران

قیمت آجر فشاری کوره ای در ایرانقیمت آجر فشاری کوره ای در ایران با توجه به عوامل مختلف تعیین می شود که تولید کننده کلیه این عوامل را مورد نقد و بررسی قرار می دهد  امروزه تولید کنندگان مختلفی در این بازار مشغول به فعالیت اند و قیمت ها و انواع مختلفی از این محصول را تولید میکنند. عوامل موثر در تعیین قیمت این آجر ها می توان به مدل رنگ و مواد اولیه به کار برده شده و درجه کیفی و سایر عوامل اشاره کرد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید