آجر فشاری کوره ای درجه یک عمده

در پیشه ساخت آجرهای ساختمانی، دو مورد آجر فشاری یا گری بصورت رایج فرآوری می گردد. آجرهایی که به شکل سنتی از دیر باز با خشت ریزی در قالب و بصورت دستی بدست کارگر فرآوری می شود و به آجر فشاری دستی معروف است. این آجرها به دلیل سرعت پایین ساخت و استحکام بالا، معمولا دارای بها بالاتری در بازار هستند. گونه دیگر خشت فشاری، از برش بلوک های کبیر فرآوری شده توسط پرس ساخته می شود. برای خرید آجر فشاری کوره ای درجه یک عمده به مراکز فروش ما مراجعه فرمایید. 

آجر فشاری کوره ای درجه یک عمده

میزان استحکام آجر فشاری کوره ای

میزان استحکام آجر فشاری کوره ای

تعداد آجر فشاری در هر تن چیزی حدود ۴۵۰ تا ۵۰۰ آجر می باشد. در محاسبه تعداد خشت همیشه یک ریشه بنیادی وجود دارد و آن عبارت است از‌‌«توجه همزمان به مقطع و نمای دیوار برای درک درست چیدمان آجرها» در صورتی که این اصل بنیادین در این قبیل محاسبات رعایت شود، درصد قابل توجهی از اشتباهات برطرف شده و نتایج قابل اطمینان تری به دست خواهد آمد. شکل یک بارو با ضخامت ۳۰ سانتی را در نظر بگیرد، به ازای هر آجری که در نمای بارو دیده می‌شود دو آجر نیز در قسمت پشتی است، به عبارت دیگر زمانی که شما با پروا به نمای دیوار محاسباتتان را انجام می‌دهید این محاسبات، ضخامت حصار و شمار آجر های پشت کار را در نظر نخواهد گرفت، لذا نتیجه بدست آمده را در عدد ۳ ضرب خواهید کرد (یک خشت در نما و دو خشت در پشت پیشه  که جمعا سه خشت خواهد شد.)

این روال برای حصار با ضخامت ۲۰ و ۴۰ سانتی نیز قابل تعمیم است اما همواره توجه به مقطع و ظاهر به صورت همزمان مد نظر خواهد بود. به عنوان یک حساب راز انگشتی در باره محاسبه تعداد خشت می‌توان اینگونه گفت که شمار آجر بارو ۲۰، ۳۰ و ۴۰ سانتیمتری به ترتیب دو، سه و چهار برای حصار ۱۰ سانتیمتری خواهد بود. این ضرایب صرفاً با توجه به چیدمان معمول بدست آمده است و در صورتی که چیدمانی به غیر از آن که در جزئیات آمده، بهره‌گیری شود مطمئناً ضرایب نیز تغییر پیدا خواهد کرد.

مشخصات فیزیکی آجر فشاری :

وزن ویژه آجر فشاری : ۱۷۰۰ کیلوگرم بر مترمکعب

وزن یک عدد خشت : نزدیک ۲ کیلوگرم

خریداران برای اطلاع از میزان استحکام آجر فشاری با مرکز فروش این محصول میتوانند مراجعه نمایند.

قیمت آجر فشاری کوره ای به صورت عمده

قیمت آجر فشاری کوره ای به صورت عمده آجر فشاری کوره ای در انواع سایز وجود دارد که با توجه به سایز آن ها به فروش می رسد و هر آجر فشاری کوره ای با قیمت مناسب و با توجه به اندازه آن به فروش می‌رسد. برای اطلاع از قیمت آجر فشاری کوره ای به صورت عمده می توانید به مراکز فروش عمده این محصول مراجعه کنید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید