آجر لعابدار سنتی در نمایندگی فروش

آجر لعابدار سنتی یکی از پرکاربرد ترین انواع آجر هم در معماری سنتی و هم در معماری مدرن می باشد. این نوع آجر بیشتر جنبه تزئینی دارد و برای نماسازی خارج و داخل ساختمانی استفاده می شود. از این نوع آجر برای دیوار باربر که قرار است در ساختمان وزن زیادی را تحمل کند، استفاده نمی شود.

آجر لعابدار سنتی در نمایندگی فروش

موارد مصرفی آجر لعابدار سنتی

موارد مصرفی آجر لعابدار سنتیآجر لعابدار همان آجر سفالی معمولی است که با روکشی از جنس لعاب پوشیده شده است. از آجر سنتی لعابدار در گذشته برای جلوگیری از نفوذ آب و کاهش تبادلات دمایی در ساختمان ها استفاده می شد. بنابراین می توان گفت این آجر پرکاربرد ترین انوع آجر در معماری سنتی ایرانی می باشد. 

از موارد مصرف آجر لعابدار سنتی می توان به ساخت نمای مساجد به خصوص گنبد و گل دسته ها، محراب ها و سر در های ورودی مساجد اشاره کرد. هم چنین از این آجر برای ساختن حوض و کف سازی و کاشی کاری نیز استفاده می شود. این آجر علاوه بر زیبایی چشم گیری که دارد، قابلیت نفوذ ناپذیری فوق العاده بالایی دارد و در برابر گرما و رطوبت بسیار مقاوم است. 

نمایندگی معتبر فروش آجر لعاب دار سنتی

نمایندگی معتبر فروش آجر لعاب دار سنتی لعاب از جنس نوعی شیشه است که پرکاربرد ترین نوع آن از ترکیب خاک رس با اکسید آلومینیوم به دست می آید. اکسید آلومینیوم باعث افزایش مقاومت لعاب جهت نگهداری سطح شیشه ای خود می شود. خود لعاب فاقد خاصیت چسبندگی است اما در صورتی که آجر سفالی تماس پیدا کند و در درجه بالای حرارت در کوره آجر پزی قرار گیرد، با آجر سفالی آمیخته می شود و به آن می چسبد. وجود ناخالصی یا گرد و غبار بر روی سطح آجر سفالی یا در ترکیب لعاب، باعث می شود لعاب به خوبی به سفال نچسبد و از آجر جدا شود.

بنابراین تولید کنندگان باید نظارت کامل بر روی روند تولید آجر لعابدار سنتی داشته باشند تا محصول با کیفیت و مرغوب را تحویل مشتری بدهند. کیفیت محصول نهایی وابسته به کیفیت مواد اولیه است؛ پس تولید کنندگان تلاش می کنند تا بهترین نوع مواد اولیه را به کار گیرند. 

فروش آجر لعاب دار سنتی از روش های مختلفی امکان پذیر است. مشتریان می توانند برای تهیه آجر های مورد نظر خود از طریق نمایندگی های معتبر اقدام و با توجه به سلیقه یا نیاز  آجر های لعابدار با اندازه و رنگ های مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهند و از  نمایندگی فروش آجر لعابدار سنتی محصولات مورد سفارش را در اسرع وقت دریافت نمایند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید