آجر نسوز درجه یک ارزان قیمت

آجر یکی از فراورده های مهم اساسی در ساخت ساختمان ها و بنا های مهم به شمار می رود که انتخاب نوع مناسب و سایز مناسب آن بسیار حائز اهمیت است به طوری که انتخاب نا مناسب آجر می تواند آسیب های به مراتب جدی را چه به شخص و چه ساختمان وارد نماید. برخی افراد علاقه دارند که در هنگام ساخت ساختمانشان چیزی مانند شومینه نیز در خانه شان موجود باشد که در این مورد باید از آجر نسوز استفاده شود چون آجر های معمولی در هنگام برخورد طولانی مدت حرارت باعث از بین رفتن ساختارشان می شود. 

آجر نسوز درجه یک ارزان قیمت

همه چیز درباره آجرنسوز

همه چیز درباره آجرنسوز آجر های نسوز در واقع از خاک های نسوز تهیه می شود. دمای پخت آجر های نسوز در دجات بالای سانتی گراد می باشد که امروزه بسیاری از افراد به دلیل مقاوت بسیار بالای این آجر ها در برابر مشکلاتی مانند سایش و یخبندان و آتش سوزی، از این نوع آجر ها استفاده می کنند. این هم مبرهم است که این گونه آجر ها در ماشین تولید شده و از نوع ماشینی هستند. این آجر ها قیمتی به نسبت بالا تر از آجر های معمولی دارند اما مطمئن باشید که قیمت آنها هر قدر هم باشد ارزشش را دارد و امنیت بالاتری دارند. همانطور که گفته شد قیمت آجر نسوز به مراتب بالاتر است ولی در برابر آتش سوزی و یخبندان مقاوم اند. 

رنگ آجر ها نیز می تواند مختلف باشد، از مشکی گرفته تا سفید که به مراتب میزان استفاده از رنگ قهوه ای و قرمز آن بیشتر است. 

قیمت آجر نسوز در کشور چگونه تعیین می شود؟

قیمت آجر نسوز در کشور چگونه تعیین می شود؟ قیمت آجر های نسوز به مراتب بیش تر از آجر های معمولی است. 

این قیمت بالا به دلیل قیمت بالا ی خاک نسوز است و قیمت بالای خاک نسوز هم در واقع به دلیل گران بودن تولید خاک نسوز است. 

برای استفاده از این آجر ها در نمای داخلی خانه، آجر هایی با شکل ها و رنگ های مختلف با الهام از فرهنگ های مختلف تولید میشود که قیمت هر یک با دیگری به دلایلی مانند شکل و ظاهر و اندازه و طرح متفاوت است. 

زمانی که آجر نسوز را می سازند و تولید می کنند، با توجه به نوع خاک استفاده شده در آن و میزان خاک استفاده شده، قیمت آن تعیین می شود.  هر چه جنس خاک بهتر بوده و وقت بیش تری برای تولید آجر صرف شده باشد، قیمتی به مراتب بیش تری دارد. برای تهیه این محصول میتوانید به مراکز فروش آن در کشور مراجعه کنید و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید