آجر نسوز پرتقالی ارزان قیمت

آجر نسوز پرتقالی در ساختمان سازی بسیار مهم است و کاربرد ها و مصارف مختلفی دارد. خاک نسوز یکی از مواد اولیه آجر پرتقالی می باشد که با توجه به نوع خاک آن، درجه پخت این محصول متفاوت است. آجر نسوز پرتقالی که برای نمای ساختمان به کار برده می شود، شوره نمی زند. زیرا احتیاج به ملات ندارد و خشک است و زیبایی خاصی را به نمای داخلی ساختمان می بخشد. برای خرید آجر نسوز پرتقالی از این شرکت می توانید این محصول را با کیفیت مناسب و ارزان ترین قیمت خریداری کنید.

آجر نسوز پرتقالی ارزان قیمت

موارد کاربردی آجر نسوز پرتقالی

موارد کاربردی آجر نسوز پرتقالی در دنیای امروز برای استحکام هر چه بیشتر این نمای خارجی و داخلی ساختمان ها از آجر نسوز پرتقالی استفاده می کنند. رنگ آجر های نسوز بر اساس درجه دمای پخت آن می باشد. رنگ‌ هایی مانند:  قرمز، قهوه ای، شکلاتی، شکلاتی تیره، پرتقالی و …

آجر نسوز پرتغالی برای مصارف مختلف و در انواع گوناگون ساخته می شود. بعضی افراد از آجر نسوز به عنوان آچار فرانسه یاد می کنند. زیرا ‌دراکثر قسمت‌ های مختلف ساختمان می‌ توانیم از این آجر ها استفاده کنیم؛ 

کاربرد آجر نسوز پرتقالی در قسمتی از آشپزخانه، شومینه، فضای بیرونی ساختمان، کارگاه های آهنگری، کارگاه های آجرپزی، کوره ها و ….. می باشد.

آجر نسوز پرتقالی به‌ عنوان عایق صوت و حرارت استفاده می شود و با استفاده از این آجر ها می توانید در مصرف انواع انرژی صرفه جویی کنید.

آجر نسوز پرتقالی دارای مقاومت بالایی می باشد و دچار سایش نمی شود و آسیب نمی بیند .

نکته مهم این است که سازگار با محیط زیست می باشند و در مقابل رطوبت و باران بسیار مقاوم است.

عوامل موثر بر قیمت آجر نسوز پرتقالی

عوامل موثر بر قیمت آجر نسوز پرتقالی زیباترین عناصری که در طراحی فضای داخلی و نمای بیرونی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد آجر می باشد.

یکی از ویژگی‌ های مهم آجر نسوز پرتقالی ضد شوره بودن آن است و در محیط هایی که رطوبت زیاد است با رطوبت سر و کار داریم؛ مانند: آشپزخانه ها و یا فضای مرطوب داخل منازل این آجرها بهترین انتخاب می باشند و باعث ایجاد شوره نمی شود و سفیدک هم نمی زنند.

جالب اینجاست که به شما بگوییم آجر نسوز پرتقالی در طراحی فضای بیرونی  شومینه ها بسیار کاربرد دارد و می تواند این آجرها برای زیبا سازی شومینه‌ تان استفاده کنید. آجر های نسوز پرتقالی قابلیت ترکیب با مصالح دیگر را نیز دارند و به زیبایی و زیباتر شدن بنا و یا ساختمان بسیار کمک می کنند.

عوامل زیادی در قیمت آجر نسوز پرتقالی اهمیت دارد که ما در اینجا به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم: 

کیفیت‌، تنوع رنگ، ابعاد، ضخامت، ضد شوره بودن و غیره.

برای اطلاع از لیست قیمت آجر نسوز پرتقالی می توانید به سایت مربوطه، مرکزو یا شرکت پخش آن مراجعه کنید و لیستی از قیمت را در اختیار داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید