آجر نسوز پرتقالی ویژه صادرات

آجر نسوز پرتقالی یکی از آجرهای مورد استفاده به عنوان آجر نما بوده و مواد اولیه این نوع آجر از خاک نسوز می باشد. بیشتر برای نماکاری های خارجی ساختمان از آجر نسوزپرتقالی یا آجر طرح انگلیسی استفاده کرده که علاوه بر ایجاد نمای بسیار زیبا و مدرن، استحکام را نیز به بناهای مختلف هدیه می دهد. البته به غیر از رنگ پرتقالی موجود در این آجر، رنگ های متنوع دیگری نیز از آن وجود دارد. به طور کلی محصول موردنظر را می توان به گروه آجرهای ویژه صادرات اضافه کرد که تا کنون صادراتی گسترده از آن به ثبت رسیده است.

آجر نسوز پرتقالی ویژه صادرات

مزایای استفاده از آجر نسوز پرتقالی

مزایای استفاده از آجر نسوز پرتقالی با توجه به پیشرفت هنر معماری و رواج آن در بخش ساختمان سازی، اکنون سازه های بسیار نو و جدیدی به زمره سازه های ساختمانی پیوسته اند که از این میان می توان آجر را نام برد.
قابل ذکر است که مصارف کاربردی آجر در ساختمان از دو جهت مورد بررسی می باشد که یکی استفاده از این مصالح برای ساخت بنیان ساختمان و دیگری استفاده از آن برای قسمت نما می باشد.
حال اگر بخواهیم یکی از آجرهای مختص نماکاری ساختمان را نام ببریم که امروزه رواج بسیاری را در این حوزه پیدا کرده است؛ می توان به آجر نسوز اشاره کرد که در انواع رنگ هایی مانند آجرنسوز پرتقالی، آجرنسوز قرمز، شکلاتی، عنابی و … موجود می باشد.

به علاوه در خصوص مزایا آجر نسوز پرتقالی هم می توان به این موارد اشاره کرد:

  • این آجر با توجه به دمای پخت زیاد و همینطور استفاده از متریال باکیفیت، چه در هنگام نصب و چه بعد از اجرا، به هیچ وجه دچار شوره نخواهد شد.
  • با توجه به شرایط پخت کنترل شده و نیز فرموله نمودن مواد اولیه، تنوع رنگ زیاد از آن این آجر گشته است.
  • از استحکامی فوق العاده به نسبت سایر آجرهای نما برخوردار می باشد.

صادر کننده آجر نسوز پرتقالی از ایران

صادر کننده آجر نسوز پرتقالی از ایران یکی از زیباترین آجرهای نما که علاوه بر درخشیدن در بازارفروش داخلی مصالح ساختمانی، توانسته در بازارهای خارجی نیز به آمار فروش بالایی دست پیدا کند؛ آجر نسوز می باشد.
بخصوص آجر نسوز پرتقالی که با رنگ آرامش بخش و فانتزی خود، جلوه ای مناسب از خود را در چشمان خریداران به وجود آورده است.
البته در کنار مواهب و مزیت های ظاهری و کیفیتی این نوع آجر که منجر به گسترش صادرات آن شده است؛ می توان از قیمت مناسب و متعادل آجر نسوز پرتقالی صادراتی نیز نام برد.
این عامل در کنار همه عوامل دیگر قرار گرفته و به طور کلی بیشترین میزان صادرات از میان انواع مصالح ساختمانی را به نام آجر نسوزپرتقالی تمام کرده است.
همچنین باید گفت که صادرکنندگان بیشتری گزارشی که از صادرات آجرنسوز از ایران اعلام کرده اند؛ مربوط به کشورهای همسایه کشور ما بوده که در کل درآمدزایی خوبی را ایجاد نموده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید