آجر گری با کیفیت زیر قیمت بازار

آجر گری یکی از انواع آجرهایی است که با فشار در قالب جای می گیرد و به این دلیل آجر فشاری نیز نامیده می شود و از گذشته های دور مورد استفاده قرار می گزفته و کاربرد زیادی در ساختمان سازی داشته است و نوع ماشینی و سوراخ دار آن سفالی نامیده می شود .

ضخامت این نوع آجر در حدود ۳ الی ۴ سانتی متر می باشد و از این نوع آجر بیشتر برای دیوارهای ساختمان، نما سازی و فونداسیون سازی استفاده می شود و وزن یک عدد از آن حدود دو کیلوگرم است.

آجر گری با کیفیت زیر قیمت بازار

مشخصات آجر گری چیست ؟

مشخصات آجر گری چیست ؟مشخصات آجر گری به طور کلی شامل مقاومت بالا در برابر تغییرات جوی و آب و هوا که به همین علت در نمای ساختمانها بیشتر کاربرد دارد و جذب بالایی داشته و خواص خود را حفظ می کند و دارای بقا و عمر طولانی بوده و در دیوارهای حیاط و ویلاها نیز استفاده فراوانی دارد، و از لحاظ شکل ظاهری نیز تا حدودی یادآور سنگ طبیعی می باشد که در منازل روستایی کاربرد داشته اند.

و هم چنین به خاطر ایمنی بالا برای سلامتی انسان از گذشته تا کنون مورد استفاده سازندگان ساختمان می باشد و نکته مهمتر این که چون قابلیت بازیابی دارد برای محیط زندگی اطرافمان مشکلی به وجود نمی آورد.

و نیز در برابر فشار مقاومت بالایی از خود نشان می دهد و کمتر کسی را می توان پیدا کرد که از این نوع آجر در ساخت و ساز استفاده نکرده باشد.آجر گری خود به آجر قرمز، ماشینی و کوره ای تقسیم می گردد که البته امروزه فناوری های نوین در این زمینه پیشرفت های زیادی نموده و بر مقاومت و کیفیت آن افزوده است

محل فروش عمده آجر گری

محل فروش عمده آجر گریبه طور کلی قیمت پایین تر آجر گری نسبت به سفال و آجرهای دیگر و کیفیت مطلوب آن از گذشته تا کنون مشتریان و طرفداران خود را حفظ نموده است و هم چنان مورد استقبال عموم قرار داشته و توانسته است رضایت آنان را به دست آورد.

در هنگام خرید آجر گری باید دقت داشت که ترک خوردگی و یا لب پریدگی نداشته باشد و سطح صافی داشته باشد .فروش آجر گری در اکثر نقاط کشور با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به همه مشتربان عرضه می گردد و مراکز عمده  تولید و فروش آن در بیشتر شهرها مانند تهران، اصفهان، تبریز، مشهد، یزد می باشد.

تقاضای زیاد برای این آجر نشانی بر کیفیت بالا و رضایت مصرف کننده از این محصول می باشد و این نوع آجر را به راحتی می توان در سراسر کشور تهیه نمود .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید