آجر ۱۰ سوراخ نما به قیمت درب کارخانه

آجر ۱۰ سوراخ نما یکی از مهم ترین تجهیزات مربوط به ساختمان سازی است. از این محصول برای نما و تزئینات ساختمان استفاده می شود. این آجر مقاومت بالایی دارد و با شرایط آب و هوایی مختلف سازگار است و در بخش ها و شهر های مختلف کشورمان قابل استفاده می باشد. 

آجر 10 سوراخ نما به قیمت درب کارخانه

مشخصات آجر ۱۰ سوراخ نما چیست؟

مشخصات آجر 10 سوراخ نما چیست؟ آجر ده سوراخ از آب و خاک رس یا همان گل تشکیل شده است. این دو ماده با یک دیگر ترکیب می شوند و پس از به دست آمدن خمیر، در قالب های مخصوص ریخته می شوند و در دمای بالا در کوره های مخصوص آجر پزی، پخته می شوند. 

این آجر ها دارای حفره هستند و عایق حرارتی بسیار مناسبی برای ساختمان ها به شمار می روند. ٱجر ده سوراخ ده عدد حفره در دو ردیف پنج تایی دارد که هنگام ساختمان سازی با ملات سیمان، پر می شود. این آجر ها طول عمر طولانی دارند و در بخش های مختلف کشورمان با آب و هوای متنوع، استفاده می شوند. 

مشتریان هنگام خرید باید به مشخصات آجر مرغوب که شامل سالم و بدون ترک بودن، داشتن قالب صحیح و گوشه های زاویه دار و انتخاب متناسب با کاربرد آجر توجه داشته باشند. 

آجر های ده سوراخ فرآیند تولید آسانی دارند و در سراسر کشور تولید می شوند و پاسخگو کامل نیاز مشتریان داخلی هستند. 

محل خرید بهترین آجر ۱۰ سوراخ نما

محل خرید بهترین آجر 10 سوراخ نما مشتریان می توانند برای خرید بهترین آجر، به همین سایت مراجعه کنند. در این سایت انواع مختلف آجر با طراحی و کاربرد های مختلف وجود دارد و مشتریان می توانند خرید خود را به صورت اینترنتی و غیر حضوری از طریق همین سایت انجام دهند. تمام محصولات سایت دارای مجوز از سازمان استاندارد هستند، بنابراین مشتریان می توانند خرید خود را با آرامش خاطر انجام دهند. 

نقل و انتقال آجر ها نیز شرایط خاصی را می طلبد. زیرا در صورت انتقالات نادرست، ممکن است به محصول آسیب وارد شود و محصول تا رسیدن به دست مشتری کیفیت اولیه خود را از دست بدهد. بنابراین سفارش مشتریان با ماشین های مخصوص و کامیون های بزرگ و با ظرفیت بدون هر گونه آسیب، به دست آن ها می رسد. 

از آن جا که تولید کنندگان این محصول تلاش می کنند تا برای تولید محصولات خود از بهترین نوع مواد اولیه استفاده کنند، قیمت این آجر ها نسبت به کیفیت آن ها بسیار مناسب و ارزان است. بنابراین مشتریان می توانند با اطمینان از مناسب بودن قیمت، آجر مورد نظر خود را به صورت کلی خریداری کنند تا سود کمتری به آن تعلق بگیرد و در هزینه های اقتصادی، صرفه جویی شود. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید