بازار فروش آجر بتنی سبک

امروزه آجر بتنی سبک در انواع ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد به این دلیل که ابعاد این کالا خیلی بزرگتر از آجر معمولی می باشد وزن کمتری نیز دارد. به علاوه دارای قیمتی بسیار مقرون به صرفه می باشد از این رو مشتریان عمده بسیاری در بازارهای داخلی و خارجی دارد. لذا تولید کنندگان آن، سالانه حجم انبوهی از این محصول را عرضه می نمایند.

بازار فروش آجر بتنی سبک

آجر بتنی سبک چه کاربردی دارد؟

آجر بتنی سبک چه کاربردی دارد؟

تاسیسات ساختمان به جهت ایجاد رفاه و آسایش برای سکنه هر ساختمان، بسته به نوع و کیفیت خود میتوانند نقش به سزایی در سهولت کاربری ساختمان ها داشته باشند. به خصوص آجر که همواره در استحکام ساختمان حایز اهمیت بوده است.

در انتخاب این مصالح ساختمان به چند مورد باید دقت نمود تا در مدت زمان بیشتری بتوان به صورت بهینه از آن ها استفاده کرد. یکی از این موارد، تناسب نوع آجرهای ساختمان با مکان استفاده و کاربری آن می باشد. از این رو ابزارهای ساخت و ساز بنا به مساحت، کاربری، ایجاد مزیت های متنوع در بنا استفاده می شوند و در انتخاب باید این موارد را مد نظر قرار داد تا از اتلاف سرمایه جلوگیری کرد.

آجر بتنی در دو مدل سبک و سنگین تولید می شود که هر یک کاربرد متفاوتی دارند و به علاوه این محصول رنگ های مختلفی دارد که معروف ترین آن آجر سبز می باشد. آجر بتنی سبک در مناطق با شرایط آب و هوایی مرطوب استفاده بیشتری دارد به جهت مقاومت آن در برابر باران های مداوم می تواند گزینه مناسبی جهت شهرهای شمالی باشد. یکی دیگر از مزایای این نوع آجر این است که به راحتی می توان آن را برای رد کردن لوله و سیم برش داد.

فروش آجر بتنی سبک ارزان قیمت

فروش آجر بتنی سبک ارزان قیمت

از آن جایی که صنعت ساختمان سازی روز به روز در حال گسترش است و اکنون مصالح با کیفیت برای طول عمر بیشتر ساختمان نیز اهمیت ویژه ای دارند. لذا مجریان طرح های عمرانی به دنبال مراکز فروش آجر بتنی سبک ارزان قیمت و با کیفیت هستند تا بتوانند با حداقل هزینه، تاسیسات اولیه ینا را تهیه نمایند.

در دهه های اخیر واحد های صنعتی بسیاری در ایران به تولید روز افزون این آجرها مشغول هستند و بعضی از آن ها توانسته اند به تولید انبوهی دست یابند به گونه ایی که باعث خودکفایی ما در این زمینه شده اند و متقاضیان این محصول می توانند به راحتی آجر بتنی مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و مطابق با استانداردهای این صنعت، تهیه کنند و یا حتی این نوع محصول را با مشخصات و ابعاد مورد نیاز خود به صورت اختصاصی سفارش دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید