تامین کننده آجر فشاری کوره ای

تامین کننده آجر فشاری کوره ای باید از تخصص کافی در این زمینه بهره مند باشد تا بتواند این آجر ها را با کیفیت خیلی خوب تهیه کند و روانه بازار نماید تا بتواند علاوه بر کسب رضایت مشتریان و گسترش کسب و کار خود، گام بلندی در جهت پیشرفت صنایع مختلف در کشور نیز بردارد. این تامین کنندگان معمولا حجم زیاد از این آجر ها را مستقیم و بدون واسطه به مشتری عرضه می کنند تا هم پاسخگوی طرفداران و متقاضیان این محصول در حجم ها و انواع مختلف باشند و هم قیمت های مناسبی ارائه دهند و به این ترتیب رضایت مشتریان را به طور کامل جلب می نمایند.

تامین کننده آجر فشاری کوره ای

مشخصات فنی آجر فشاری کوره ای

مشخصات فنی آجر فشاری کوره ایآجر فشاری کوره ای در واقع قدیمی ترین مصالح ساختمان سازی است. این آجر به دلیل دارا بودن مقاومت بسیار زیاد و طول عمر قابل توجه، در سفت کاری ساختمان ها استفاده می شوند و نقش اصلی را در پروژه ضد زلزله سازی ساختمان ها ایفا می نمایند.

آجر فشاری کوره ای همچنین قابلیت تجدید پذیری بسیار زیادی دارد و به این دلیل، در زمره مصالح دوست دار محیط زیست می باشد. از این آجر ها در دیوار های حمال یا بارکش و طاق ضربی استفاده می شود.

البته باید عنوان کرد که انواع دیگر آن قابلیت استفاده در نمای ساختمان را نیز دارا می باشند. این مصالح در حجم ۱۰ در ۲۰ در ۵ معمولا تولید می گردند و به دلیل وجود سوراخ های متعدد در سطح آن ها، امکان قرار دادن میلگرد در این آجر ها کاملا وجود دارد که کاربری آن را افزایش میدهد.

خریداران عمده ای آجر فشاری کوره ای

خریداران عمده ای آجر فشاری کوره ایخریداران عمده ای آجر فشاری کوره ای، کاملا بر این موضوع اشراف یافته اند که خرید این آجر ها از مراکز عمده ، بسیار برای آن ها مفید خواهد بود و طبیعتا خیلی از مشکلات را به همراه نخواهد داشت .بنابراین خریداران ترجیح می دهند که حجم زیاد از این اجناس را تهیه نمایند تا در وهله اول، قیمت مناسب برای ایشان محاسبه شود و در وهله بعدی به محصول موزد نظر خود در حجم کافی دسترسی پیدا کنند .

در خرید آجر فشاری کوره ای باید بسیار دقت کرد و انواع مورد نیاز آن را تهیه نمود و قطعا افرادی باید در این حیطه وارد عمل شوند که به طور کامل به آجر فشاری کوره ای و تمام خصوصیات آن ها اشراف کامل داشته باشند تا بنوان به هدف خود رسید . خریداران عمده ای آجر فشاری کوره ای در این زمینه می توانند از طریق مراکز عمده فروش این محصول اقدام نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید