تولیدکنندگان آجر پشت تلویزیون ارزان

امروزه تلویزیون یکی از مهم ترین وسایل موجود در منزل است که در معرض دید همه افراد است بنابراین طراحی پشت تلویزیون با آجر نما تاثیر بسزایی در زیبایی دارد و طرحی چشم گیر می شود. انواع آجر پشت تلویزیون امروز مورد استفاده طراح های ساختمان قرار گرفته و از آنها در زیبایی منازل به کار می برند.

تولیدکنندگان  آجر پشت تلویزیون ارزان

آشنایی با انواع آجر پشت تلویزیون

آشنایی با انواع آجر پشت تلویزیون 

آجر نما هلندی یا آجر آنتیک یا آجر دکوراتیو داخلی، آجری است که برای دکور و دیزاین پشت تلویزیون کاربرد دارد. این نوع آجر دارای رنگ های متعددی است که انتخاب نوع رنگ بستگی به سلیقه فرد دارد.آجر آنتیک سفید یا آجر دکوراتیو سفید جز دسته های آجر پشت تلویزیون هستند و یکی از پرفروش ترین محصولات هستند این نوع آجرها تمیزی و نظم را به محیط هدیه می دهند آجر نما سفید محیط را چند برابر زیبا می کند و استفاده از وسایل رنگی دیگر باعث زیبایی دو برابر می شود برای ترکیب با این نوع آجر می توانیم از سنگ های طبیعی و رنگ های گرم استفاده کنیم.

آجر دکوراتیو خردلی روشن و خردلی تیره که نوع دیگر از آجرهای هلندی است که با ترکیب هم دیگر یا به تنهایی زیبایی خاصی را به محیط می دهد. 

آجر هلندی هفت رنگ در طراحی منزل شما نقش مهمی دارد و با ترکیب رنگ باعث حس خاصی درون بیننده ایجاد می کند.

آجر آنتیک خاکستری باعث ایجاد فضای سرد می شود که با ترکیب رنگ های گرم باعث محیط معتدل می شود.

آجر نما هلندی قرمز یک نوع آجر دکوراتیو است که تمام ویژگی های زیبایی را با خود دارد این آجر در دو رنگ تیره و روشن است.

این نوع آجرها دارای ویژگی های خاصی چون: وزن کم و سبک بودن، عدم جذب آب، طول عمر بالا، آسانی در نصب، امکان نصب روی سطح صاف، تنوع بالا است.

محل فروش آجر پشت تلویزیون

محل فروش آجر پشت تلویزیون

امروزه فروش آجر پشت تلویزیون یکی از پر فروش ترین محصولات است که فرد خریدار می تواند به نمایندگی های فروش آجر در شهر خود مراجعه کند و بعد از گفت وگو و مشاوره با طراحان آن مرکز خرید خود را انجام دهند البته نمایندگی ها بصورت آنلاین هم مشغول کار هستند با مراجعه کردن به سایت به راحتی می توانید طرح خود را انتخاب و محصول خود را سفارش دهید و ثبت کنید.

یا شما می توانید با مراجعه به کارخانجات تولید آجر نما با خرید مستقیم و بدون رابط خرید خود را انجام دهید و دیگر هزینه اضافه ای پرداخت نخواهید کرد و از طریق باعث صرفه جویی در خرید مصالح ساختمانی می شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید