تولید آجر سفال دیواری در حجم بالا

مواد خام اولیه مورد استفاده در ساخت آجر سفال دیواری ،خاک رس است. همان طور که می دانید آجر جز اصلی مصالح ساختمانی می باشد که از قدیم معماران برای دیوارکشی بناها از آن استفاده می کردند. از این رو شرکت های تولیدکننده بسیاری در شهرهای مختلف با تولید هر چه بیشتر این کالا توانسته اند به نیاز روز افزون شرکت های عمرانی و سایر خریداران پاسخ دهند. 

تولید آجر سفال دیواری در حجم بالا

جایگاه آجر سفال دیوار در ساختمان سازی

جایگاه آجر سفال دیوار در ساختمان سازی

این دسته از آجرهای رسی دارای ویژگی های خاص ظاهری و مشخصات فنی می باشند و بسته به شکل آن ها در محل های مختلف یک بنا استفاده می شوند. از آنجایی که میزان جذب آب در آجرهای سفالی پایین است به جهت چسبندگی بیشتر با ملات های همچون سیمان دارای حفره هایی می باشد تا بتواند استحکام لازم را در دیوار ایجاد نماید.

یکی دیگر از مشخصه های منحصر به فرد این گونه آجرهای این است که به دلیل سبکی و وزن پایین آن ها سبب بالا رفتن سرعت اجرای پروژه می شود لذا کار با آن راحت تر است. به دلیل اینکه این آجرها سطح یکنواخت را ایجاد می کنند برای نمای آجری، پیشنهاد می شود. حتی نصب انواع نماها بر روی آن آسان تر می باشد.

به طور کلی آجر سفالی رسی جز اولین مصالح مورد نیاز جهت ساخت و ساز می باشد. در هنگام انتخاب این محصول می بایست به رنگ آن نیز دقت نمود. انواع این کالا ابعاد مختلفی دارد که هر کدام دارای تعداد سوراخ های مشخصی هستند و قیمت های متفاوتی دارند و بسته به نیاز مشتری تولید می شود. 

تولید کننده آجر سفال دیواری در حجم بالا

تولید کننده آجر سفال دیواری در حجم بالا از آنجایی که این محصول یکی از ملزومات بنیادی در زمینه ساختمان سازی و عمران می باشد، کارخانجات زیادی به تولید آجر سفال دیواری در حجم انبوه پرداخته اند تا بتوانند پاسخ گویی سریع این نیاز مهم شرکت ها و پروژه های ساختمانی باشند. به طوری که حتی مراکز تولیدی برای فروش آن در شهرهای مختلف وجود دارد، که مشتریان بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن از انواع تولیدات آنان مطلع شوندو بتوانند به راحتی نوع مورد نظر خود را سفارش دهند.

از دیرباز شرکت های متعددی در زمینه ساخت و عرضه انواع بسیار مرغوب آجر سفال فعالیت داشته اند و با طراحی فرمولاسیون خلاقانه و مدرن توانسته اند آجرهای مقاوم و با دوامی تولید نمایند. از این رو متقاضیان بسیاری در بازار سرتاسر کشور و همچنین بازار بین المللی داشته باشند و لذا برترین کارخانه ها حجم بسیاری از این کالا را صرف صادرات می کنند همچنین نیاز مصرف کنندگان داخلی را در انواع و حجم های مختلف تأمین می نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید