تولید کننده آجر خام ارزان به صورت عمده

آجر خام همان خشت خامی است که پس از حرارت دیدن زیاد در کوره ها و قالب گیری تبدیل به آجر می شود و از پختن خاک رس به دست می آید که بعد از آماده سازی خاک مرغوب در کوره ها و در قالب های گوناگون حرارت دیده و بعد در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده همگان قرار می گیرد و از قدیم تا کنون کاربرد داشته است.

تولید کننده آجر خام ارزان به صورت عمده

معرفی انواع آجر خام

معرفی انواع آجر خام آجر خام انواع گوناگونی دارد که برخی از آن شامل آجر ماشینی که در کوره حرارت زیاد می بیند و بیشتر در پی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد و نوع دیگر آن آجر فشاری است که در همه ی امور ساخت و ساز قابلیت کاربرد دارد و حرارت دیده است و کاملا مرغوب بوده  و بسیار محکم و با دوام می باشد و خود نیز انواع گوناگونی را در بر می گیرد .

این نوع آجر رنگی قرمز دارد و در کوره حرارت کمتری دیده و در برابر ضربه و فشار از مقاومت خوبی برخوردار است، البته در این نوع چون جریان پخت کامل صورت نگرفته رنگ ان تقریبا مابین رنگ آجر خام و پخته قرار می گیرد و در بیشتر مواقع آن را برای بالا بردن کیفیت دوباره به کوره برمی گردانند تا کیفیت آن مطلوبتر گردد. و آجرهای دیگر به رنگ های زرد، سبز، قرمز وجود دارند.

و موارد مصرف فراوانی دارند مثلا در دیوارسازی، پی ساختمان، ستون ها، پوشش انواع طاق ها و گنبدها و نماسازی کاربرد فراوانی دارد و مصرف آن در ایران سابقه ای دیرینه دارد و اینکه آجری به این سادگی چه نماها و بناهای بسیار زیبایی با آن ساخته شده است و در ابتدا استفاده از آن تحولی عظیم و بزرگ را در ساخت بناها به وجود آورد و امروزه با توجه به پیشرفت علم و فناوری های جدید تنوع زیادی در رنگ و جنس و طرح پیدا کرده است تا بر کیفیت این عنصر مهم ساختمان سازی افزوده شود.

 

تولید انواع آجر خام ارزان

تولید انواع آجر خام ارزان آجر خام به دلیل ویژگی های خاصی که از نظر فیزیکی و شیمیایی دارد و طریقه تولید آسان و راحت آن و سازگار بودن با اکثر شرایط آب و هوایی کاربرد فراوانی در ساخت و ساز دارد و هم چنین قیمت آن بسیار مناسب است.

و چون تولید انواع آجر خام نیاز به ابزار خاص و گرانی ندارد به صورت انبوه تولید می گردد، و برای آنکه بتوان آجر خام ارزان را تهیه کرد بهتر است که به صورت مستقیم و بدون واسطه از خود فروشندگان و از کارگاه های تولیدی آنان سفارش داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید