تولید کننده آجر سفال سقفی درجه یک

آجر سفال سقفی، آجری است دارای حفره های روی آن که همان طور که از نامش پیدا است از آن در سقف ساختمان ها و اماکنی که دارای سقف می باشد استفاده می شود. کاربرد آجر سفال سقفی متفاوت است و در ادامه به انواع کاربرد آجر سفال سقفی خواهیم پرداخت. با ما در راه کسب این اطلاعات همراه باشید. 

تولید کننده آجر سفال سقفی درجه یک

کاربرد های متفاوت آجر سفال سقفی

کاربرد های متفاوت آجر سفال سقفی تولید آجر سفال سقفی مزیت هایی هم دارد که از آن جمله می توان به مصرف کم تر ملات ماسه و سیمان اشاره کرد، که در عین حال بسیار مقاوم تر از نمونه های دیگرش می باشد. هم چنین سرعت کار با این آجر های سفالی بسیار بالا بوده و کارگر به سرعت می تواند آنها را جا بگذارد. از دیگر کاربرد های آجر سفالی می توان استفاده از آن در سقف به جای بلوک های سیمانی را اشاره کرد. این آجر های سفالی سقفی به دلیل وزن بسیار کمتری که دارند بار مرده ساختمان را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند. از دیگر دلایل استفاده از آجر های سفالی سقفی می توان به مقاومت آنها در برابر آتش سوزی اشاره داشت. بنابر این استفاده از این آجر های سفالی سقفی در سقف بسیار مناسب است و افراد ترجیح می دهند از این آجر ها استفاده کنند. از دیگر کاربرد های این آجر می توان به استفاده از آنها حتی در دیوار ها نیز اشاره کرد. این  آجر ها کار برد های متفاوت و متمایزی نسبت به یک دیگر دارند .

شایان ذکر است که این آجر ها در انواع مختلف فشاری و ماشینی است که می توان نوع فشاری آن را دستی نیز نامید ولی نوع ماشینی آن محکم تر است. 

تولید آجر سفال سقفی در حجم بالا

تولید آجر سفال سقفی در حجم بالاحتما می دانید که تولید آجر در حجم بالا هزینه های کم تری نسبت به حجم  پایین دارد ولی این امر نیازمند وجود تقاضای آن در بازار میباشد تولید آنها در حجم بالا نسبت به حجم پایین هزینه های به مراتب کم تری را دارا می باشد که هم به نفع تولید کننده هم خریدار است.

آجر ها را در کوره های آجر پزی می پزند که خود در انواع فشاری و ماشینی موجود می باشد. معمولا آجر های فشاری داری سوراخ نیستند ولی آجر های ماشینی این سوراخ ها را دارا می باشند که از برخی لحاظ آجر ماشینی بسیار بهتر است چون زمانی که با ملات ماسه و سیمان پر می شود بسیار محکم تر از آجر فشاری می شود. که تمام انواع این  آجر ها در حجم های مورد نیاز قابل تولید و ارائه میباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید