تولید کننده آجر فشاری ماشینی با کیفیت

آجر فشاری ماشینی در ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند‌. آجر ها در اندازه های منظم و مکعبی شکل تهیه شده اند. این آجر ها از خاک رس تولید می شوند.  در سال های گذشته اگر سنگ نبود؛ به عنوان جایگزین آن استفاده می‌ کردند. آجر ها را با معیار های متفاوتی دسته‌ بندی می‌ کنند: کیفیت به کارگیری، روش تولید، کاربرد، شکل ظاهری، متریال به کار برده در ساخت آجر و….

آجر فشاری اجاره ماشین ایرانی در کارخانه های تولید کننده با کیفیت مناسب تهیه و به بازار عرضه می شود.

تولید کننده آجر فشاری ماشینی با کیفیت

مزیت استفاده از آجر فشاری ماشینی

مزیت استفاده از آجر فشاری ماشینیآجر های فشاری از قدیمی ترین انواع آجر می باشند که از آن ها به عنوان آجر توپر یاد می شود.

ابعاد و ضخامت این آجر ها متفاوت می باشد. از انواع دیگر آجر می‌ توان به آجر فشاری ماشینی نیز اشاره کرد.

در گذشته آجر فشاری در دیوار های باربر ساختمان، دیوار های حمال، جدا کننده و غیره به صورت گسترده استفاده می‌شد. اما به مرور زمان به علت زیاد بودن آن و نیز بکارگیری آسان سازه ها از کاربرد در دیوار چینی به کاربرد در فونداسیون سازی تغییر کاربری داد. 

به همین دلیل میزان مصرف آن نیز کاهش یافت.

کاربرد آجر فشاری ماشینی در مصارف مختلفی امورد  استفاده قرار می گیرد.. از جمله: فونداسیون دیوار های باربر دارای عمر طولانی می باشند و قابلیت بازیابی دارند. 

این آجر ها از مصالحی هستند که به عنوان دوست دار محیط زیست به بازار معرفی شدند.

تعداد آجر در هر تن حدود ۴۵۰ تا ۵۰۰ عدد می باشد.

از آجر فشاری برای نمای ساختمان ها نیز استفاده می شود و به کار برده می شود

روش تولید آجر فشاری ماشینی چگونه است؟

روش تولید آجر فشاری ماشینی چگونه است؟آجرهای فشاری ماشینی در رنگ های قرمز و سفید در بازار موجود هستند. تفاوت بین آجر با آجر های فشاری دیگر در تعداد سوراخ های آن نیز نمی باشد.

 این سوراخ ها فواید گوناگونی دارند که یکی از این موارد این است که باعث سبکی بیشترین آجر ها می شود و در نهایت توسط چسبندگی این آجر ها با ملات شده می شود این آجر ها دارای گوشه های تیز و سطوح صاف نیز دارد. تولید آجر فشاری ماشینی در کارخانه ها با کیفیت عالی تهیه می شود.

برخی از آجر های فشاری ماشینی به صورت رنگی تولید می شود. 

اگر در هنگام چیدن آجر در کوره به صورت چپ و راست بر روی هم چیده می شوند و از رنگ های متنوعی در ساخت آن استفاده می شود. آجر ها  نیز در نمای ساختمان کاربرد دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید