تولید کننده آجر نظامی درجه یک

مواد اصلی تشکیل دهنده آجر ها خاک رس می باشد. یکی از بهترین آجر ها در صنعت ساختمان سازی آجر نظامی می باشد. این نمونه آجر توسط بسیاری از معماران به نام جهانی در سازه های مختلفی استفاده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی روش های تولید آجر نظامی با ما همراه باشید و مقاله را مطالعه فرمایید.تولید کننده آجر نظامی درجه یک

آجر نظامی چیست؟

آجر نظامی چیست؟ آجر ها به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند که می توان دسته ای اصلی آن را در زیر مشاهده کرد:

  •  آجر ظامی
  • آجر نما
  • آجر فشاری
  • آجر بتنی
  • آجر آهکی
  • آجر  سرامیکی
  • آجر  ماشینی
  • آجر  نیمه ماشینی

آجر های نظامی مقاومت خوبی در برابر حریق و آتش سوزی از خود نشان داده و می تواند ساعت در برابر گرما دوام آورده و تخریبی ایجاد نکنند.

این محصول د رساختمان سازی های عظیم و با حجم طبقات بالا استفاده می شود. مواد اولیه این محصول خاک رس مرغوب و محلوط شدن با چند هزار لیتر آب می باشد که در نهایت در کوره های بزرگ پخته و توس کارگران در قالب های ۲۵ سانتی ریخته می شود. آجر نظامی به عنوان پرکننده سقف و دیوار هم مورداستفاده قرار می گیرد و در بعضی موارد خاص به عنوان نماهای بیرونی مجتمع های کوچ استفاده می شود و تلفیق آن با آجر های سنتی ترکیب جذابی را رقم می زند. 

روش تولید آجر نظامی در ایران

روش تولید آجر نظامی در ایران آجر های نظامی ابتدا توسط متخصصان این حوزه با مواد اولیه مرغوب همچون خاک رس با کیفیت ورز داده می شود و سپس در کوره های بزرگ آجر پزی ریخته می شود بعد از پخته شدن مواد اولیه آن ها را در قالب های از پیش تعیین شده می ریزند تا سرد شود بعد توسط کارگران خبره از قالب های به نحوی خارج می شوند که کمترین آسیب را ببیند. آجر های نظامی قدمت بسیار بالایی دارند از زمان سلجوقیان تا نادر شاه افشار برای ساخت مراکز نظامی و اقماتی خود از این محصول با کیفیت استفاده می کردند. اما امرزوه با توجه به گذشت زمان صادرات این محصول به کشوهای هسایه بسیار زیاد شده است. در داخل معماران فراوانی همچنان از این مصالح به عنوان مواد اولیه خود استفاده می کنند. شما خربداران برای تهیه این محصول با نمایندگی های مجاز در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت کنید.

آجر نظامی در نماهای بیرونی بسیار مور د استفاده قرار گرفته و با تلفیق معماری مدرن ترکیبی زیبا را به وجود آورده اند. این آجر با توجه به قدمت بالایش از اساحکام خوبی برخوردار می باشد و در برابر حوادث طبیعی بسیار مقاوم است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید