تولید کننده عمده آجر سیمانی ارزان در کشور

تولید کننده عمده آجر سیمانی ارزان در کشور، این محصول را با دقت بالا و نیروهای مجهز و کاردان تولید نموده و کیفیت های برتر را برای صادرات در نظر می گیرد. تولید انواع این محصول در سال های اخیر به نسبت معین انجام می شود چرا که هر کدام از آن ها دارای کاربرد مهم بوده و می تواند در صنعت نقش چشمگیری داشته باشند. 

تولید کننده عمده آجر سیمانی ارزان در کشور

تفاوت آجر سیمانی با آجر سفالی

تفاوت آجر سیمانی با آجر سفالی

امروزه از آجر های مختلفی متناسب با نوع مکان مورد ساخت استفاده می شود. بیشترین آجر هایی که مورد مصرف قرار می گیرد آجر هی سفالی و سیمانی نی باشد که هر کدام دارای کارایی و کیفیت هایی است. در ادامه به تفاوت آجر سیمانی با آجر سفالی خواهیم پرداخت.

آجر سیمانی: این محصول عموما از سیمان و شن تولید می شود. آن ها در قالبهای مستطیل شکل و به صورت سوراخ دار و بدون سوراخ تولید می شوند. مقاومت این محصول نسبت به آجر سفالی بسیار بالا بوده و می تواند فشار حاصله بیشتری را متحمل شود. نوع سوراخ دار این محصول را در مکانی که فشاری بر اثر حمل وجود ندارد مانند دیوار به کار می برند ولی نوع بدون سوراخ ان برای سقف و کف به کار می رود.

آجر سفالی: این محصول از خاک رس تهیه شده و در حرارت مستقیم بالایی پخته می شود. سطح این محصول دارای پستی و بلندی بوده و این امر به علت چسبندگی بیشتر محصول با مصالح کار رفته صورت می گیرد. از این محصول بیشتر برای ایجاد دیوار بهره می گیرند. این محصولاتی به علت عایق حرارت و عایق صدا بودن بیشتر در ساخت بنا های مسکونی به کار می رود‌.

محل فروش عمده آجر سیمانی

محل فروش عمده آجر سیمانی

در محل فروش عمده آجر سیمانی عموما انواع این محصول ارائه می شود تا خریدار بنا به نوع مصرف خود انتخاب و خریداری نماید. عموما آجر های سیمانی دارای وزن بیشتری نیستند ولی به علت تحمل فشار وزنی بالاتر در ساخت و ساز باید سنگین تولید شوند. این محصول بیشتر در ساخت مجتمع و برج های مسکونی و تجاری استفاده می شود. 

فروش آجر سیمانی به صورت عمده با قیمت تولیدی صورت می گیرد. در سال های اخیر تولید این محصول با کیفیت های برتر صورت گرفته است که علاوه بر ارائه به بازار داخلی، برای صادرات به کشور های مختلف نیز در نظر گرفته می شوند. آجر های سیمانی به راحتی با ماشین های حمل بار مخصوص در اختیار خریدار قرار گرفته و احتمال شکستگی و لب پر شدن را به هیچ عنوان ندارند. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید