تولید کنندگان آجر ۳ سانت نما درجه یک

تولیدکنندگان آجر ۳ سانت نما این آجرها را در کیفیت بسیار بالایی تولید می‌کنند مشخصات آجر ۳ سانت نما به نحوی می باشد که بتواند در مقابل آسیب هایی که در نمای خارجی به آنها وارد می‌شوند مقاومت نشان دهد.

تولید کنندگان آجر 3 سانت نما درجه یک

مشخصات آجر ۳ سانت نما چیست؟

مشخصات آجر 3 سانت نما چیست؟آجر سه سانت نما دارای ویژگی های بسیار منحصر به فرد می‌باشد. این آجرها دارای مقاومت بسیار خوبی در مقابل گرما و سرما می باشد و در موارد استفاده که نمای بیرونی ساختمان است یک عایق خوب برای ساختمان محسوب می شود که گرمای ساختمان را حفظ می کند و موجب اتلاف آن نمی شود.

همچنین آجرهای سه سانتی پذیرای مناسب از ملات دارند و همین موجب می‌شود که به راحتی هنگام کار گذاری آن بر روی نمای خارجی قابل استفاده باشد از مشخصات دیگر این آجرهای سه سانتی مقاومت آنها در مقابل عدم رشد جلبک های مزاحم می باشد چرا که این آجرها در نمای بیرونی ساختمان هستند و در معرض نور خورشید و رطوبت قرار دارند و به راحتی جلبک ها می توانند در آن رشد کنند بنابراین و این آجرها به دلیل مقاومتی که در مقابل رشد این جلبک ها به خود نشان می‌دهند موجب شده اند که استفاده بهینه‌ای بتوان از آنها در نمای خارجی کرد.

از مشخصات دیگر این آجرهای سه سانتی می‌توان به عدم رطوبت پذیری و عدم نفوذ آب اشاره کرد این یک ویژگی بسیار مهم برای آجر نمای سه سانتی می‌باشد، چرا که سایر آجرها رطوبت را به خود می گیرند و پس از جذب رطوبت حالت شوره و سفیدی رنگ می شوند، در حالی که این آجرها از آنجا که در نمای خارجی استفاده می شوند و زیبایی برای آنها بسیار مهم است قابلیت عدم رطوبت پذیری آنها موجب عدم تغییر رنگ آنها می‌شود و همواره زیبایی و جلای خود را حفظ می‌کنند.

از مشخصات دیگر آجر سه سانتی می توان گفت که از آنجایی که ضخامت کمی دارند در موارد کار گذاری روی دیواره خارجی موجب افزایش بیش از اندازه ضخامت دیوار نمی‌شوند، همچنین آجرهای سه سانتی در مقابل ضخامت کمی که دارد مقاومت بسیار بالایی را در مقابل ضربات فیزیکی به خود نشان می‌دهند و این برای نمای خارجی یک ویژگی بالا محسوب می شود چرا که اغلب بیشتر از آجرهای به کار رفته در داخل دیوار در مقابل ضربات فیزیکی در معرض خطرند و این ویژگی بیشتر در آنها نیاز می‌باشد.

قیمت نهایی آجر ۳ سانت نما

قیمت نهایی آجر 3 سانت نماقیمت آجر نما در مرکز فروش ما بسیار مناسب می باشد. قیمتی که ما برای این آجر در نظر گرفته ایم قیمت عمده فروشی می باشد که بسیار مقرون به صرفه تر از سطح بازار است.

برای مطلع شدن از قیمت نهایی این آجرهای با کیفیت می توانید به مرکز فروش ما تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید