خریداران انواع آجر سفال دیواری

مخلوط خاک رس و آب مواد تشکیل دهنده اصلی هر سفالی می باشند. به همین دلیل نام این بلوک آجری را آجر سفالی نامیده اند. سبکی، قالب مناسب آجر، سطح یکنواخت و یک پارچه، عایق حرارتی برخی از مهم ترین خواص آجر سفال می باشند. خصوصیات خوب انواع آجر سفال دیواری سبب شده تا امروزه بسیاری از خریداران مصالح ساختمانی آن را انتخاب کنند.

خریداران انواع آجر سفال دیواری

خصوصیات انواع آجر سفال دیواری

خصوصیات انواع آجر سفال دیواری از خصوصیات اصلی آجر سفالی این است که این آجردر با دقت بسیار زیادی تولید می شود و با توجه به شکلی که دارد در جاهای مختلفی از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

میزان چسبندگی آجر سفالی به ملات کم است. به همین دلیل نیز در آن سوراخ هایی را ایجاد می کنند.

این نوع از آجر خیلی سبک می باشد. به همین دلیل هنگامی که از آن در ساختمان سازی استفاده می کنند، سرعت انجام کار خیلی افزایش می یابد.

سطح یک پارچه و یکنواخت آن سبب می شود که از آن برای نمای ساختمان نیز استفاده کنند.

آجرهای سفالی در اندازه های خاصی تولید می شوند. اندازه ای که در بازار برای فروش عرضه می شود، ۱۳*۱۸*۱۸ می باشد. ابعاد آجر سفال ۱۰ که تولید می شود، ۸*۱۸*۱۸ است. در هنگام خرید خوب است تا اندازه دقیق آجر سفالی را از فروشنده سوال کنید تا به درستی بتوانید تعداد آجرهایی را که نیاز دارید، محاسبه کنید.

در هنگام خرید انواع آجر سفالی باید دقت کنید و بلوک هایی را انتخاب کنید که سطح آن ها کاملا یک نواخت و بدون ترک باشند. هزینه حمل و نقل از کارخانه تا محل مورد نظر خود را در نظر بگیرید، و ظرفیت کامیون را بررسی کنید تا مجبور به پرداخت پول اضافی نگردید. زیرا معمولا هزینه حمل این آجر در مقایسه با قیمت خرید زیاد است.

از مزایای عمده انواع این آجر سبکی زیاد آن می باشد.

فضای خالی آجرها سبب شده تا این نمونه یک عایق خوب حرارتی نیز به شمار رود.

خریدار عمده انواع آجر سفال دیواری

خریدار عمده انواع آجر سفال دیواری آجر سفال دیواری را به صورت عمده در بازار ایران برای فروش عرضه می کنند. خرید و فروش این محصول به صورت جزیی در هیچ بازاری در هیچ کجای دنیا انجام نمی شود. خریداران عمده نیز برای تهیه این محصول با قیمت مناسب تر به تولید کنندگان مراجعه می کنند.

اما برای خرید هر محصولی باید به هزینه حمل و نقل هم توجه نمود. زیرا در برخی از مواقع این هزینه در مقایسه با قیمت کالا می تواند خیلی زیاد باشد. به همین دلیل لازم است تا برای خرید آجر سفالی به کسی مراجعه کنید که بتواند این محصول را در نزدیکی محل زندگی شما برایتان تامین کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید