خرید آجر سفال سقفی به صورت عمده

آجر سفال سقفی در واقع قطعاتی سفالی هستند به پهنای ۴۰ سانتی متر و ارتفاع ۲۰ الی ۲۵ سانتی متر و طول ۲۰ الی ۲۵ سانتی متر. این سفال لبه مخصوصی برای قرار گرفتن روی تیرچه دارد. مصرف این سفال برای ساخت سقف های تیرچه بلوک است و چون سوراخ هایی حجم دار در آن قرار گرفته است، وزن بسیار کمی دارد و برای سازه هایی که وزن در آن حائز اهمیت است، انتخاب مناسبی است. 

خرید آجر سفال سقفی به صورت عمده

ضرورت استفاده از آجر سفال سقفی در ساختمان سازی

ضرورت استفاده از آجر سفال سقفی در ساختمان سازی آجر سفال سقفی در واقع بخشی از اجزای به کار رفته در سقف تیرچه است.

برای پر کردن قسمت های خالی بین تیرچه ها از بلوک های توخالی سفالی استفاده می شود که به آن آجر سفال سقفی می گویند. این آجرها علاوه بر پر کردن فضای خالی، قالب بتن پوششی نیز هستند. همانطور که در بالا گفته شد، به دلیل وزن کم آن ها، تحمل نیرو ندارند. وزن بلوک باید به طوری باشد که به راحتی با دست روی سقف جا به جا گردد. 

آجر سفال سقفی نباید هیچ گونه ترک داشته باشند و رنگ آن ها باید یکنواخت باشد. همچنین نباید خمیدگی یا لبه های تیز وجود داشته باشد. سطح خارجی بلوک به دلیل ایجاد چسبندگی به بتن، شیاردار ساخته می شود.

وزن کم این بلوک ها، باعث صرفه جویی در اسکلت و هزینه فوندانسیون می شود. همچنین خطرات ناشی از سقوط مصالح هنگام زلزله را کاهش می دهند.

این بلوک ها بهترین عایق از نظر رطوبت، گرما، سرما و صدا هستند و تا ۷۰% از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.

اصلی ترین مزیت این محصول، ارزان بودن آن نسبت به محصولات مشابه خود است. 

بلوک سفالی، سرعت کار را بالا می برد و در برابر آتش سوزی مقاوم است. 

سوراخ هایی که در تیغه سفالی تعبیه شده اند، مانع از انتقال صدا می شوند و میتوان به عنوان عایق صدا آن ها را به کار برد.

خریدار عمده آجر سفال سقفی

خریدار عمده آجر سفال سقفی این گونه سفال ها با توجه به کاربردهای بسیاری که در بالا ذکر شد، تقاضای زیادی دارند.

خریداران عمده این نوع آجر، معماران و پیمانکاران ساختمان و افرادی که در کار ساختمان سازی و… اند. خرید عمده سفال سقفی هم به نفع فروشنده است و هم به نفع خریدار. چرا که خریدار با قیمت عمده خرید می کند و فروشنده نیز محصول خود را یکجا به فروش می رساند. 

اگر مایل به خرید عمده آجر سفال سقفی و انواع دیگر آجر هستید، می توانید با مراکز فروش عمده آجر سفالی در ارتباط باشید. این مرکز ها، با توجه به نیاز هر ساختمان، تعداد و نوع آجر مناسب را معرفی و شما را در این راه همراهی می کنند. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید