خرید آجر لعاب دار ساده ارزان قیمت

آجر لعاب دار ساده از انواع آجر هایی است که در کارخانه ها و فروشگاه های سراسر کشور خرید و فروش می شود. این نوع از آجرها بدلیل سبک بودن و زیبایی خاص آن، استفاده های زیادی دارد. به طور کلی می توان گفت که امروزه انواع مصالح ساختمانی به خصوص آجرها به صورت طیف گسترده ای در ابعاد و اندازه های مختلفی در ساخت و ساز تولید و مورد استفاده قرار می گیرند. 

خرید آجر لعاب دار ساده ارزان قیمت

از آجر لعابدار ساده چه استفاده ای می شود؟

از آجر لعابدار ساده چه استفاده ای می شود؟ از انواع مختلف آجرها می توان به آجر لعاب دار اشاره کرد که مانند سایر آجرها ساخته و تولید می شود با این تفاوت که سطح آن را با لعاب کاشی می پوشانند. کاربرد این آجرها بیشتر در نما سازی ساختمان و دیزاین قسمت های داخلی آن است، از این نوع آجر در قسمت های خارجی ساختمان همچون دیوار های باربر استفاده نمی شود.
از ویژگی هایی که آجر های لعابی در ساخت نمای ساختمان دارد علاوه بر زیبایی ساختمان، مقاومت نما را در برابر هوازدگی و فرسایش بالا برده و از آسیب رساندن به نما جلوگیری می کند. از این آجرها بیشتر در ساختن مساجد و انواع محراب استفاده می شود که رنگ فیروزه ای آن منظره زیبایی را به نمای این اماکن می دهد. 

البته این نوع از آجرها استفاده های دیگری نیز دارد مانند کف سازی کنار باغچه ها و استخر ها، کاشی کاری، ساخت کتیبه های اطراف محراب و گنبد مساجد و بسیاری از موارد دیگر.
در ساخت آجر لعابی هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و بنا بر درخواست مشتری در ابعاد و اندازه های گوناگون با رنگ های متنوع تولید می شوند.

در گذشته معماران برای جلوگیری از نفوذ آب و ایجاد نقش های زیبا و منحصر به فرد در ساختمان های سنتی و مساجد از لعاب استفاده می کردند.  

روش خرید آجر لعاب دار ساده در کشور

روش خرید آجر لعاب دار ساده در کشور امروزه با پیشرفت تکنولوژی روش های زیادی در خرید آجر لعاب دار به وجود آمده است. خرید به صورت مستقیم این امکان را به خریداران می دهد تا بااستفاده از اطلاعات کافی درباره ی محصول خرید خود را با مناسب ترین قیمت به صورت عمده و جزئی انجام دهند. این نوع خرید به دلیل آسان بودن و کم هزینه بودن در سراسر کشور به طور گسترده ای انجام می شود. 
البته با بالا بودن کیفیت و تنوع انواع آجر هایی که در کشور تولید می شود زمینه صادرات این محصول نیز فراهم شده است. صادرات این نمونه ها به کشور های مختلفی از جمله کشور های همسایه به صورت وسیعی انجام می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید