خرید آجر نسوز سفید با بهترین کیفیت

آجر از اصلی ترین مصالح ساختمانی است که در انواع بسیار مختلفی تولید می شود. آجر نسوز سفید، از بهترین و با کیفیت ترین انواع  آجر است که می توان از آن در قسمت های مختلفی از ساختمان استفاده کرد. 

خرید آجر نسوز سفید با بهترین کیفیت

کاربرد عمده آجر نسوز سفید

کاربرد عمده آجر نسوز سفید این آجر علاوه بر زیبایی ظاهری دارای ویژگی هایی است که باعث شده استفاده از آن نسبت به انواع دیگر بیشتر باشد. 

انواع آجر نسوز سفید در برابر گرما و درجه حرارت های بالا مقاوم هستند. به عنوان مثال اگر در یک ساختمان آتش سوزی رخ دهد قسمت هایی که با آجر سفید ساخته شده اند آسیبی نمی بینند. 

این نوع آجر فرسایش پیدا نمی کند؛ زیرا در هنگام پخت آن در کوره های آجر پزی، از موادی استفاده شده که استحکام و مقاوت آجر را تضمین می کند. 

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی هایی که این محصول دارد نفوذ ناپذیری به آب و داشتن درصد جذب آب بسیار پایینی است. این امر باعث می شود دیوار ها نم نزده و در اثر رطوبت آسیبی نبینند. 

آجر های نسوز در برابر ضربه های محکم بسیار مقاوم هستند و به راحتی نشکسته و از بین نمی روند.

این آجر در قسمت های مختلف خانه قابل استفاده است و در برخی موارد روی آن هیچ پوشش دیگری استفاده نمی شود؛  زیرا خود به تنهایی به دلیل رنگ سفید و صدفی ای که دارد نمای زیبایی را ایجاد می کند. 

با توجه به ویژگی های گفته شده در مورد این محصول، در هر ساختمانی که در هنگام ساخت از این نوع آجر استفاده شود می توان از استحکام ساختمان اطمینان کافی داشت. 

قیمت انواع آجر نسوز سفید

قیمت انواع آجر نسوز سفید قیمت آجر نسوز سفید به موارد زیادی بستگی دارد. این آجر ابعاد مختلفی دارد و قیمت آن نیز با توجه به ابعاد آن تعیین می شود. 

خریداران معمولا این محصول را به صورت عمده خریداری می کنند و به همین علت قیمتی که برای محصول به صورت عمده در نظر گرفته می شود بهتر و مناسب تر است. 

خریداران در هنگام تهیه انواع آجر باید به کیفیت محصول، توجه کافی داشته باشند؛ زیرا اگر کیفیت محصول پایین باشد و خواص و ویژگی هایی که مد نظر ساختمان سازان است را نداشته باشد در نهایت باعث از بین رفتن ساختمان و افزایش هزینه ها می شود. 

کیفیت این نمونه آجر در هنگام ساخت مشخص می شود.  مواد اولیه در کوره های آجر سازی باید مرغوب و با کیفیت باشند. همچنین افرادی که  مسئولیت ساخت انواع اگاجر را بر عهده دارند باید از هر ماده به اندازه نیاز و مطابق با فرمول اصلی استفاده کنند. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید