خرید آجر نسوز سفید به صورت عمده

خرید آجر نسوز سفید به صورت عمده از محاسن متعددی برخوردار می باشد. شما اگر با توجه به بودجه خود و با یک برنامه ریزی درست، آجر های مورد نیازخود را در حجم زیاد تهیه کنید، قطعا این نوع خرید به شما ضرر مالی نخواهد زد چون به این ترتیب آجر های نسوز مورد نیاز خود را در دسترس خواهید داشت و قطعا در این حالت، قیمت خیلی مناسب تری نیز برای خریداران محاسبه می شود. آجر نسوز سفید از ویژگی های جالبی برخوردار می باشد و در زمره اجناس تخصصی دسته بندی می شود. در نتیجه طبیعتا در عرصه فروش این اجناس باید فروشگاه های متخصص فعالیت داشته باشند.

خرید آجر نسوز سفید به صورت عمده

ویژگی های ظاهری آجر نسوز سفید مرغوب

ویژگی های ظاهری آجر نسوز سفید مرغوبویژگی های ظاهری آجر نسوز سفید مرغوب به شرح زیر می باشد و قطعا با دانستن این موارد می توانید خریدی درست و اصولی در این زمینه داشته باشید:

  • سطح آجر نسوز زبر می باشد و از سطح یکنواخت برخوردار نیست.
  • آجر های نسوز به دلیل داشتن رنگ جذابشان، در نمای داخلی ساختمان مورد استفاده فراوانی قرار می گیرند.
  • آجر نسوز در ابعاد ۲۰ در ۵ در ۱۵ تولید می شود.
  • جذابیت ظاهری آجر نسوز باعث شده تا از آن ها در نمای ساختمان نیز استفاده شود.

آجر نسوز از خاک نسوز چینی تولید شده است و از انواع مختلفی برخوردار است که مهم ترین آن ها شامل آجر سیلیسی، آجر نسوز ویژه، آجر قلیایی و آجر آلومینیومی است. آجر های نسوز در دمای بالای ۱۵۰۰ درجه سانتی گراد تولید می شوند و به دلیل همین درجه حرارت بسیار زیاد، به این رنگ ها در آمده اند.

به دلیل مقاومت زیاد این آجر ها در برابر حرارت، در کوره های صنعتی نیز مورد استفاده فراوانی قرار می گیرند.

خریداران آجر نسوز سفید چه کسانی اند؟

خریداران آجر نسوز سفید چه کسانی اند؟خریداران آجر نسوز سفید بیشتر صنعتگران و افراد فعال در حوزه نمای ساختمان هستند. همانطور که گفتیم آجر نسوز به دلیل دارا بودن مقاومت زیاد در برابر حرارت، در کوره های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین این آجر ها به دلیل ظاهر بسیار جذاب، در نمای بیرونی و داخلی ساختمان نیز کاربرد فراوانی دارند.

رنگ جذاب سفید این آجر ها حتی باعث شده تا در قسمت پشت تلویزیون در فضای داخلی منزل نیز از آجر های نسور بعضا استفاده شود. خریداران آجر نسوز سفیدبر این موضوع اشراف دارند که تهیه این آجر ها در حجم کم باعث تلف شدن انرژی و زمان و هزینه ایشان خواهد شد.

پس سعی می کنند تا با خرید عمده، خود را از قیمت به صرفه تر و استفاده از این محصولات باکیفیت بهره مند سازند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید