خرید ارزان آجر ضد شوره در بازار تهران

آجر ضد شوره به آجری میگویند که با مواد خاص نانو یا مواد ضد شوره پوشانده می شود تا از شوره زدن آجرها جلوگیری کنند. شوره یا سفیدک ، رسوب نمک های محلول در آب است که در اثر تبخیر آب روی سطح مصالح باقی می ماند . این ماده معمولا همزمان با ساخت ساختمان و یا مدتی پس از اتمام ساخت در اثر نفوذ آب  به مصالح و انحلال نمکها در آن اتفاق می افتد. 

خرید ارزان آجر ضد شوره در بازار تهران

خواص آجر ضد شوره چیست؟

خواص آجر ضد شوره چیست؟شوره یا سفیدک رسوب نمک های محلول در آب است که در اثر تبخیر آب روی مصالح باقی می ماند . این ماده معمولا همزمان با ساخت ساختمان یا مدتی بعد از اتمام ساخت و ساز و در اثر نفوذ آب به مصالح و انحلال نمک ها در آن اتفاق می افتد .

شوره همواره باعث از بین رفتن نماهای ساختمان و زیبایی آن می شود .

بر اثر نفوذ آب به مصالح صدمات زیادی به مصالح ساختمانی وارد می شود ، برخی از این صدمات عبارت است از:

شوره زدگی 

قارچ ها و کپک ها 

از بین رفتن و پوسته پوسته شدن رنگ های مورد استفاده در ساخت و ساز 

یخ زدگی و از بین رفتن زود هنگام مصالح 

شوره آجر و یا سفیدک آجر جهت از بین بردن شوره آجر ، یک ماده ی سفید رنگ و پودری است که بیشتر بر روی مصالح ساختمانی استفاده می شود .

علت به وجود آمدن شوره یا سفیدک بر روی آجر ها می تواند وجود مقدار زیاد نمک و سولفات ها باشد که قرار گرفتن آن ها در معرض رطوبت و آب در هنگام ساخت آجر می تواند مزید بر علت باشد .

محلول ضد شوره نانو بر روی سطوح آجری و مصالح ساختمانی لایه ای مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت ایجاد می کند . که از چسبندگی ذرات آب بر روی آجر جلو گیری می کند .

نانو آجر پوشش نازک و تقریبا نامرئی می باشد که بر روی آجر و مصالح قرار می گیرد و باعث ایجاد یک لایه ی حفاظتی ساختاری بر روی آن ها می شود . 

خواص آجر ضد شوره شامل موارد زیر است:

محافظت در برابر آلودگی های سطحی 

عمر طولانی و پایداری در برابر اشعه فرا بنفش 

محافظت در برابر روغن ، گریس و نمک های محلول در آب 


قیمت نهایی آجر ضد شوره

قیمت نهایی آجر ضد شورهقیمت آجر ضد شوره یا محلول ضد شوره برای آجرها بسته به کیفیت و مقدار محلول به کار رفته می باشد. خرید این محلول از طریق اینترنت یا عمده فروشی های مصالح ساختمانی می تواند انجام شود. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید