خرید عمده آجر ال با کیفیت در بازار تهران

خرید عمده آجر ال با کیفیت به سبب زیبایی این نوع آجر مورد توجه معماران و طراحان قرار گرفته و موجب رونق این نوع آجر در بازار تهران گشته است. گروه تجاری عابد در همین سایت امکان خرید آسان آجر ال را فراهم نموده. 

خرید عمده آجر ال با کیفیت در بازار تهران

مشخصات آجر ال چیست؟

مشخصات آجر ال چیست؟آجرنما ال یکی از پرمصرفترین مصالح مصرفی در ساختمان سازی است که در گذشته و حال از این آجر در بدنه و نما استفاده می‌شود و باعث زیبا شدن ظاهر ساختمان می‌گردد.
از کاربرد و مشخصات آجر ال علاوه بر استفاده از این نوع آجر در نمای ساختمان، از آن به طور گسترده‌‌ ای در ساخت شومینه، باربیکیو، نماکاری و کفسازی نیز استفاده می‌شود که به طور محسوسی باعث شکیل و زیبا شدن نمای ساختمان و طراحی داخلی می‌شود.
آجر ال جهت مقاومت بیشتر در مدل های مختلف به صورت لعاب دار و نسوز نیز تولید می‌شود و همینطور به جهت زیبایی هر چه بیشتر علاوه بر رنگ زرد آجری در رنگ بندی‌های مختلف مانند رنگ‌های قرمز، لایت، پوست پیازی، قهوه‌‌ای، طوسی، جگری، شاموتی، خاکستری، سفید و غیره تولید می‌گردد تا به علت تنوع رنگ و زیبایى خاص خود جدای از نماى ساختمان (لبه‌ها، کنج‌ها، آبچکان، دور پنچره، قابهای دیوار،کف و…) در طراحی داخلی ساختمانهای مسکونی، اداری و تجاری (به خصوص در فضاهایی با بافت سنتی) مورد استفاده قرار گیرد، رنگهایى زنده و زیبا که به رنگهاى طبیعت مى باشند، عامل زیبایى و جلوه ى منحصر به فرد این نوع محصول است. 

آجر ال علاوه بر تولید در سایز بندی‌های مختلف که باعث کارایی بیشتر می شود در انواع لبه‌ها (آجر ال لبه گرد، آجر ال لبه تیز، آجر ال نیمه ساده تیز، آجر ال نیمه دو پله، آجر ال نیمه لب قاشقی) تولید می‌گردد تا علاوه بر زیبایی بدون محدودیت در محل‌های مورد نیاز به کار گرفته شود.
نوع آجر ال سنتی نیز آجری ست که به شیوهٔ سنتی و دستی تولید می‌شود و با استفاده از آن به عنوان سنگ فرش علاوه بر ایجاد محیطی سنتی، زیبا و گرم و قدیمی به شما امکان تکرار خاطرات خوب گذشته را می‌دهد.

قیمت آجر ال در بازار ایران:
با توجه به مولفه‌های مختلفی قیمت آجر ال معین می‌شود که می‌توان به سایز و ابعاد آجر ال، طرح، رنگ، لعابی و نسوز بودن آجر ال اشاره کرد. 

معرفی تولید کنندگان آجر ال

معرفی تولید کنندگان آجر التولید کنندگان آجر ال:
آجر ال توسط تولید کنندگان داخلی ایران نیز تولید می‌شود که از این بین گروه تجاری عابد تولید کننده انواع مختلف آجر ال است و شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در همین سایت اقدام نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید