خرید عمده آجر فشاری لعابی

یکی از قدیمی ترین تولیدات آجر فشاری می باشد دارای طول و عرض و ضخامت مشخصی است که از مقاومت نسبی برخودار است و اگر روی آن لعاب کاری انجام شود جلوه و زیبایی بیشتری پیدا میکند . اما میزان جذب املاح  آن بالاست به همین دلیل در زیر کاری و سفت کاری ساختمان مورد استفاده زیادی قرار می‌ گیرد این آجر در دیوار های باربر، تیغه چینی، فونداسیون و غیره … استفاده می شود. خرید آجر فشاری لعابی به صورت عمده و با کیفیت مناسب در مرکز فروش قابل دسترس خریداران می باشد.

خرید عمده آجر فشاری لعابی

ویژگی های خاص آجر فشاری لعابی

ویژگی های خاص آجر فشاری لعابییکی از آجرهایی که بسیار متفاوت می‌باشد و ویژگی های خاصی دارد آجرفشاری لعابی می باشد.  یک تفاوت عمده وجود دارد و این تفاوت در تولید آن است به طوری که در تولید آجر فشاری، بعد از عملیات قالب گیری و در مرحله پایانی کار، بر روی سطح آجر یک لایه لعاب مخصوص پاشیده می شود و بعد از این کار در کوره حرارت داده می شود. این کار توسط افراد متخصص انجام میشود.

و باعث مقاومت نفوذ ناپذیری آب و رطوبت به آجر می شود. بافت صاف و صیقلی این آجر مانع نفوذ آب به درون آجر می شود و در همین راستا در مقابل مواد شیمیایی مقاومت زیادی از خود نشان می دهد.از این آجر در زمان های قدیم نیز در معماری ایرانی استفاده می کردند و بسیار رایج بوده است.

در انتهای مرحله خشک کردن، زمان لعاب کاری این آجر ها می باشد و باید در این امر دقت کافی را داشته باشید.

طبق استاندارد های ایران میزان جذب آب آجر های سنتی حداکثر ۲۰ درصد و حداقل ۸ درصد به طور مجاز می باشد.

اگر لعاب ضریب انبساط و انقباض متفاوتی با آجر داشته باشد روی آن دچار ترک می‌ شود و ظاهر آن بسیار ناخوشایند خواهد شود. 

آجر لعابی بیشتر در زیباسازی نمای ساختمان و همچنین به بالا بردن مقاومت نما ی ساختمان در مقابل هوازدگی و عوامل محیطی کمک می کند.آجر فشاری لعابی، در مقابل فرسایش و نفوذ آب و همچنین عوامل شیمیایی بسیار مقاوم هستند. 

خریداران عمده آجر فشاری لعابی

خریداران عمده آجر فشاری لعابیآجر لعابی را با تلفیقی از هنر لعاب کاری تهیه و تولید می کند و به دست خریداران می رسانند.
خریداران عمده میبایست توجه داشته باشنداگر آجر لعابی به درستی انتخاب و حمل نشود ؛ آجر شکسته می شود. خریداران آجرفشاری لعابی میتوانند آنرا به صورت عمده و  مستقیم خریداری کنند و از مزایای خرید مستقیم بهره مند خواهند شد . از جمله امکان سفارش به هر میزان که مورد نیاز باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید