خرید عمده آجر ماشینی سوراخ دار مرغوب

آجر ماشینی سوراخ دار یکی از انواع آجر هایی است که به عنوان اصلی ترین مصالح مورد نیاز برای ساختمان سازی شناخته می شود. تولید کنندگان بسیاری در ایران به تولید انواع آجر ماشینی سوراخ دار فعالیت دارند و همواره سعی دارند تا با کیفیت ترین محصولات را تولید و عرضه به بازار های مربوطه کنند. همچنین لازم به ذکر است که این محصول اصولا به صورت عمده به فروش می رسد. ما در این مطلب قصد داریم تا آجر ماشینی سوراخ دار را از تمامی جوانب مورد بررسی قرار دهیم. شما نیز جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول با ما همراه باشید.

خرید عمده آجر ماشینی سوراخ دار مرغوب

تفاوت اصلی آجر ماشینی با آجر فشاری

تفاوت اصلی آجر ماشینی با آجر فشاری به صورت کلی آجر ها به دو نوع آجر فشاری و آجر ماشینی تقسیم می شوند که فرآیند تولید هر دو نوع مشابه است اما آجر های فشاری نسبت به آجرهای ماشینی مقاومت بیشتری در برابر فشار و حرارت دارند و معمولاً برای طاق های ضربی از آن ها استفاده می شود، زیرا قدرت چسبندگی بالایی به ملات دارند.

این دو نوع آجر نیز از لحاظ شکل با هم تفاوت هایی دارند. آجر فشاری معمولاً سطح زبری دارد و سطح آن یک دست است. اما اجر های ماشینی در سطح خود دارای ۸ الی ۱۰ سوراخ هستند و نیز سطح شان صیقلی تر و صاف تر از آجرهای فشاری است.

از دیگر تفاوت های این دو نوع آجر ها، نحوه محاسبه قیمت شان است. در واقع آجرهای ماشینی را به صورت دانه‌ای محاسبه می‌کنند اما آجرهای فشاری به صورت تنی محاسبه می شود که هر تن آجر فشاری، معادل ۴۰۰ الی ۵۰۰ آجر است.

همچنین لازم به ذکر است که آجرهای فشاری نسبت به آجرهای ماشینی وزن بیشتری دارند اما ابعاد و اندازه شان نسبت به آجرهای ماشینی کوچکتر است.

اما به طور معمول استاندارد ترین ابعاد و اندازه برای آجرها ابعاد آجرهای فشاری در نظر گرفته می شود از همین جهت تولید کنندگان سعی دارند تا آجرهای ماشینی را در ابعادی نزدیک به آجرهای فشاری تولید کنند.

محل فروش آجر ماشینی سوراخ دار

محل فروش آجر ماشینی سوراخ دار از آن جایی که آجر ماشینی سوراخ دار، یکی از اصلی ترین مصالح ساختمان سازی محسوب می‌شود، لذا بازار فروش آن از رونق قابل توجهی برخوردار است و همواره این محصول مورد توجه بسیاری از معماران و مهندسین ساختمان سازی قرار دارد.

این محصول در سراسر ایران در مراکز فروش متعدی وجود دارد که در کیفیت و قیمت های متنوعی به فروش می رسد. همچنین لازم به ذکر است که آجر ماشینی سوراخ دار نیز در بستر اینترنت به صورت غیر حضوری و اینترنتی در معرض فروش گذاشته می‌شود تا خریدارانی که تمایل به خرید غیرحضوری دارند به راحتی در هر تعدادی که می خواهند محصول مورد نظر خود را انتخاب و با قیمت مناسب خریداری کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید