خرید عمده آجر نما سنتی خشتی در بازار

با پیشرفت های مختلفی که در زمینه شهر سازی صورت گرفت، ساخت و ساز ساختمان ها هم توسعه چشم گیری پیدا کرد. از مهم ترین اصول یک ساختمان سازی صحیح، به کار بردن مصالح مناسب است مثلا یکی از آن ها آجر نما سنتی است که علاوه بر کیفیت، ظاهر بسیار شیکی هم دارد.

خرید عمده آجر نما سنتی خشتی در بازار

آشنایی با انواع آجر نما سنتی قزاقی

آشنایی با انواع آجر نما سنتی قزاقی آجر ها جزو مصالح ساختمانی می باشند که همگی از خاک رس تهیه می شوند و در نهایت با استفاده از حرارت بالا در کوره های آجر پزی پخته می شوند و قوام و استحکام کافی را پیدا می کنند تا بتوانند در کنار دیگر متریال ساختمانی، نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

جنس خاک استفاده شده در آجر پزی، بر کیفیت و دوام آن بسیار تاثیر گذار است.

این دسته از محصولات تنوع بسیار زیادی دارند و هر کدام بر حسب نیازی که مشتری دارد انتخاب می شود و آن را در محل مورد نظر به کار می برند.

یکی از انواع آجرها، آجر نما سنتی است که خود دارای تنوع بسیار زیادی در رنگ، طرح، اندازه، جنس و کاربرد است.

از انواع آجر نما سنتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱) آجر سنتی

۲) آجر دستی یا قزاقی

۳) آجر ماشینی

۴) آجر لعاب دار

که تقریبا در درجه پخت با هم تفاوت هایی دارند و در ابعاد گوناگونی تهیه می شوند.

امروزه استفاده از این محصولات خصوصا آجر قزاقی، بسیار بیش تر از گذشته است؛ معماران خصوصا برای ساخت ساختمان هایی که نمای سنتی دارند توصیه می کنند از این محصولات استفاده شود تا زیبایی آن ها دو چندان گردد. هم چنین برای بازسازی اماکن قدیمی و فرسوده بسیار گزینه خوبی هستند.

هم چنین این نوع آجر با آب و هوای محیط سازگاری بسیاری دارد که در نتیجه ماندگاری آن را به نسبت سایر محصولات چند برابر می کند؛ علاوه بر این از قیمت پایینی برخوردارند و در نتیجه هزینه های ساخت و ساز شما را تا حدود زیادی کاهش می دهند.

آجر های دستی قزاقی که از زمان ورود قزاق ها به ایران ساخته شدند از قدمت زیادی برخوردار می باشند که در انواع رنگ های زرد، حنایی، قهوه ای و قرمز و … تهیه می شوند.

آجری خوب است که گرما و سرما را زیاد منتقل نکند و عایق خوبی باشد پس آجر قزاقی با داشتن این ویژگی جزو بهترین انواع مصالح است.

قیمت نهایی آجر نما خشتی سنتی

قیمت نهایی آجر نما خشتی سنتی مصالح ساختمانی همانند دیگر محصولات با توجه به کیفیت، از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند؛ اما اگر به دنبال بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای آجر نما خشتی سنتی هستید می توانید از طریق تماس با سایت ما آگاهی های لازم را کسب کنید و یا حتی اقدام به خرید نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید