خرید و فروش آجر معمولی

یکی از مهم ترین و پرکاربردترین مصالح ساختمانی که استفاده از آن از زمان های بسیار دور و قدیم رایج بوده است آجر می باشند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید سابقه استفاده از آجر برای ساختمان سازی به بیشتر از ده هزار سال پیش مربوط می شود شاید با خواندن این مطلب این این ذهنیت در شما ایجاد شده است که آجرهای زمان های مختلف به یک شکل بوده و هیچ تغییری در ساختار آن ایجاد نشده است بهتر است بدانید این تصور کاملا اشتباه است و  از آن زمان تا کنون کیفیت محصولات تولید شده بسیار متفاوت شده و محصولاتی زیباتر و مقاوم تر روانه بازار شده است. اگر در میان انواع آجرهای مختلف قصد خرید آجر معمولی را دارید و می خواهید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید با ما در ادامه مطلب همراه شوید.‌

خرید و فروش آجر معمولی

مقایسه آجر معمولی با آجر نسوز

مقایسه آجر معمولی با آجر نسوزهمانطور که می دانید آجرهای مختلفی در بازار موجود است که دو نمونه از پرفروش ترین آن ها آجر معمولی و نسوز می باشد‌. آیا تا کنون به این فکر کرده اید که چه تفاوتی بین این دو آجر وجود دارد؟ پاسخ این سوال این است که آجر نسوز همانطور که از اسم آن نیز مشخص است در مقابل حرارت و گرما مقاوم است و مقاومت آن نیز به مراتب بسیار بیشتر از محصولات دیگر مانند آجر معمولی می باشد به همین دلیل از این آجر در مناطقی که بسیار گرم است مانند کوره ها و… استفاده می شود. 

علاوه بر این، این دو محصول از جنبه های دیگر نیز با یکدیگر تفاوت دارد که برخی از آن ها عبارتند از:

  • مواد اولیه تشکیل دهنده؛ آجر نسوز از کانی و مواد معدنی مختلف تشکیل شده اما آجر معمولی غالبا از خاک رس ساخته می شود.
  • قیمت؛ معمولا قیمت آجرهایی که نسوز هستند به دلیل مقاومت و زیبایی نسبت به دیگر محصولات بالاتر می باشد.
  • نحوه ساخت؛ برای ساخت این دو محصول به دستگاه های مختلف و همچنین دمای متفاوتی برای پخت نیاز می باشد.

روش های خرید آجر معمولی

روش های خرید آجر معمولیروش های مختلفی برای خرید آجر معمولی به صورت عمده وجود دارد که در میان روش های آن خرید به صورت مستقیم و غیر مستقیم  دارای طرفداران بیشتری می باشد. برای خرید مستقیم می توانید به فروشگاه های ارائه کننده این محصول که در تمام شهرهای کوچک و بزرگ وجود دارد مراجعه کرده و این محصول را خریداری نمایید.

اگر امکان خرید مستقیم برای شما مقدور نبود می توانید با مراجعه به سایت فروش آجر این محصول را به صورت غیر مستقیم سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان دریافت نمایید. استفاده از این روش خرید بسیار راحت تر است و در میان افراد مختلف مخصوصا قشر جوان دارای طرفداران بی شماری می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید