صادرات آجر سفال دیواری به کشور های همسایه

آجر سفال دیواری آجرهایی هستند که در کارخانه های مختلفی در ایران به وسیله دستگاه های مخصوص تولید می شود. مواد اولیه مورد استفاده در این آجرها خاک رس است. استفاده از این آجر از زمان های دور در بین مردم برای دیوار کشی ساختمان و دیوار چینی رایج بوده است البته کیفیت آجرهای تولید شده در آن زمان به نسبت محصولات جدید تولید شده نیست و بسیار پایین تر می باشد. ساخت این محصول با دقت ویژه ای در کشور انجام می شود و با توجه به شکل و رنگ آن در قسمت های مختلف ساختمان قابل استفاده است. با ما در ادامه همراه شوید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه را کسب نمایید.

صادرات آجر سفال دیواری به کشور های همسایه

کاربرد آجر سفال دیوار در ساختمان سازی

کاربرد آجر سفال دیوار در ساختمان سازیآجر سفالی به نسبت آجرهای دیگر بسیار سبک و کم وزن است به همین دلیل حمل و نقل و جابجایی آن به راحتی قابل انجام می باشد‌. این محصول دارای ویژگی های مثبت دیگری نیز می باشد که می توان به داشتن سطح یک پارچه و یکنواخت، داشتن قیمت مناسب، در دسترس بودن، عایق سروصدا، مقاومت بسیار بالا و… اشاره نمود. با توجه به مزایای که این محصول دارا می باشد از آن در قسمت های مختلفی از ساختمان استفاده می شود که برخی از کاربرد آجر سفال دیوار عبارتند از:

  • دیوارهای باربر
  • دیوارهای جدا کننده
  • دیوار کشی در ساختمان سازی
  • طاق ضربی
  • نمای خارجی ساختمان و…

بهتر است بدانید انواع مختلف آجر سفال با طرح ها و رنگ های گوناگون وجود دارد که شما لازم است با توجه به هدفتان از خرید این محصول و مکانی که قصد استفاده از آن را دارید گزینه مناسب آن را انتخاب نمایید برای مثال در صورتی که می خواهید از این آجر برای نمای ساختمان استفاده کنید لازم است زیباترین و قشنگ ترین آن را انتخاب کنید.

صادرات آجر سفال دیواری چگونه انجام می گیرد؟

صادرات آجر سفال دیواری چگونه انجام می گیرد؟ایران به دلیل داشتن موقعیت جغرافیایی مناسب به عنوان یکی از تولیدکنندگان آجر سفالی در دنیا به شمار می رود. کیفیت محصولات تولید شده در ایران به اندازه ای بالا است که این محصول نه تنها در داخل کشور مشتریان زیادی دارد بلکه هر ساله کشورهای مختلف دیگری مانند عراق نیز این محصول را به روش های مختلف سفارش می دهند.

صادرات آجر سفال دیواری در ایران فعال است و این محصول به عنوان یکی از بهترین منابع درآمد کشور به شمار می رود‌. نمایندگی های مختلفی در کشور وجود دارد که دارای مجوزهای لازم در زمینه صادرات آجر سفالی دیواری هستند. این نمایندگی ها با توجه به موقعیت کشوری که آجر سفالی را سفارش داده است بهترین نوع آن که دارای قیمت مناسب و کیفیت بالا است را صادر می کند. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید