صادرات آجر نظامی به عراق

صادرات آجر نظامی به عراق رونق بسیار خوبی دارد، این محصول نام متفاوتی نسبت به آجر های دیگر دارد چون از دیر باز در کشورمان به صورت دست ساز تولید شده است و در کف پادگان ها، محل های نظامی، پاسگاه ها و .‌‌.. از این آجر با ابعاد بزرگ استفاده کرده اند به همین دلیل به آن لقب آجر نظامی داده اند و با انواع آجر های قدیمی از جمله: ختایی و شکری و … فقط در ابعاد متفاوتند.

صادرات آجر نظامی به عراق

آجر نظامی چه ویژگی هایی دارد؟

آجر نظامی چه ویژگی هایی دارد؟آجر نظامی چه ویژگی هایی دارد؟

این نمونه از قدیمی ترین انواع آجر در ایران بوده اند و در معماری برای ساخت بنا ها و ساختمان ها مورد استفاده قرار می گرفتند و از ویژگی آجر نظامی می توان به این موارد اشاره کرد:

این نوع از آجر به روش های سنتی و معمولا با دست تولید می شوند، مواد اصلی این نمونه خاک رُس می باشد که کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی دارد و در نوع خود خالص می باشد،  این محصول را می توان در ابعاد مختلفی تولید کرد، رنگ آجر ها هرچه به آتش نزدیک تر باشند تیره تر و هرچه از آن دور تر باشند روشن تر است.

از این آجر ها برای ساخت بنا، کف، دیوارها و … استفاده می کنند،  چون این نمونه بسیار مستحکم و قوی می باشد. در برابر سرما، گرما و عوامل جوی انسجام دارند، دچار ترک نمی شوند و رنگ خود را از دست نمی دهد و به راحتی قبل رفتن به داخل کوره به ابعاد دلخواه تبدیل می شوند.

این محصول چون از مواد طبیعی ساخته می شوند، ظاهری بسیار زیبا و ساده دارند، به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی را جذب خود می کنند.

صادرات آجر نظامی به عراق چگونه انجام می گیرد؟

صادرات آجر نظامی به عراق چگونه انجام می گیرد؟صادرات آجر نظامی به عراق چگونه انجام می گیرد؟

صادرات این محصول سنتی و قوی و در عین حال زیبا، از طریق راه های ترانزیتی به عراق انجام می گردد و به نام آجر صادراتی معروف است. این محصول، یک نمونه ی صادراتی پر سود برای کشورمان محسوب می گردد‌ و ارز آوری بسیار خوبی دارد.

صادرات این نمونه ی با کیفیت فقط مختص به عراق نیست، بلکه به سوریه، قطر، ترکیه و کشور های حوزه ی خلیج فارس و … نیز صادر می گردد و طرفداران و مشتریان بسیار زیادی در داخل و خارج از مرز ها به خود اختصاص داده است.

اگر شما نیز خواهان این محصول هستید میتوانید به نمایندگی های فروش این نمونه ی خاص مراجعه کرده و یا از طریق سایت های معتبر این نمونه را سفارش داده و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید