فروشنده ارزان آجر ذوزنقه درجه یک در تهران

دقیقا مشخص نیست که آجر برای اولین بار از چه زمانی مورد استفاده قرار گرفته اما حدسهایی زده می شود که انسان های اولیه وقتی‌ مشاهده کردند که گِل های پخته شده و گرما دیده در کنار اجاق های خود مقاومت و استحکام بیشتری نسبت به گِل های معمولی دارند که حرارتی ندیده اند و خام هستند پس در نتیجه به فکر ساختن و استفاده از آن افتادند.

در زمان های قدیم برجهایی مثل برج قابوس بن وشمگیر در شهرستان گنبد کاووس یا طاق کسری و همچنین اکثر مساجد و آتشکده ها را با آجر می ساختند  اما امروزه زیاد از آجرها در اسکلت های ساختمانی استفاده نمی شود و بیشتر آهن و تیر آهن جایگزین آن شده است اما باز هم از آجرها در نمای داخلی و خارجی ساختمانها استفاده می شود.آجر ذوزنقه نیز نمونه ای از آجر است که مقاومت و استحکام بالایی نسبت به حرارت دارد و اصطلاحا به آنها آجر نسوز نیز می گویند.

فروشنده ارزان آجر ذوزنقه درجه یک در تهران

آجر ذوزنقه چه کاربردی دارد؟

آجر ذوزنقه چه کاربردی دارد؟ اول از همه می خواهیم بدانیم آجر چیست؟ و همچنین چه کاربردهایی دارد؟

به گِل پخته شده و حرارت دیده که در اندازه های مختلف می سازند و در ساختمان سازی کاربرد دارد آجر می گویند.

آجرهای ذوزنقه استحکام بالا و مقاومت بسیار خوبی در برابر حرارت دارند و در اندازه ها و شکل های گوناگون ساخته می شوند.

با توجه به اینکه آجر های نسوز تنوع بالایی دارند کاربرد های فراوانی نیز برای آنها وجود دارد.

از این آجرها در کوره های مختلف صنعتی از جمله کوره های سیمان،کوره های آهک، کوره های فلزات، کوره های الکتریکی، کوره های دوار، کوره های زباله سوزی، پاتیلها و غیره استفاده می شود.

همچنین به دلیل دیرگداز بودن و مقاوم بودن آنها در کوره های گرمایشی و سایر کوره های ذوب فلزات و غیر فلزات نیز کاربرد دارد.

آجر های نسوز در ابعاد استاندارد و غیر استاندارد تولید می شوند و به دلیل کاربرد وسیعی که دارند با توجه به نیاز مصرف کنندگان در ابعاد مختلف تولید می شوند.

قیمت نهایی آجر ذوزنقه

قیمت نهایی آجر ذوزنقه قیمت آجر ذوزنقه چقدر است؟

آجر ذوزنقه که نمونه ای از آجر نسوز است در کیفیت متفاوتی تولید می شود و بستگی به این دارد که برای چه مکانی مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به اینکه آجر های نسوز کاربرد های وسیع و گسترده ای دارد شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش این نوع آجر به تعداد دلخواه از طریق این سایت اقدام نمایید و با اطمینان خاطر از نظر کیفیت و همچنین با قیمت مناسب این آجر را خریداری نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید