فروشنده عمده آجر پیش ساخته برای ساختمان

آجرهای پیش ساخته کاربرد فراوانی در نمای ساختمان دارند که در برابر رطوبت و تابش آفتاب دارای مقاومت بالایی می باشند و تا سالها مانند روز اول زیبا و خوش رنگ به نظر می آیند.
فروش عمده آجر پیش ساخته باعث می شود تا خریدار علاوه به پرداخت هزینه کمتری برای خرید، تمام محصول مورد نیاز خود را به صورت یکجا خریداری نمایید و دغدغه ای برای خرید از مراکز متفاوت و تفاوت جنس و رنگ این محصول در فروشگاه های متفاوت نداشته باشد. 

فروشنده عمده آجر پیش ساخته برای ساختمان

مشخصات آجر پیش ساخته چیست؟

مشخصات آجر پیش ساخته چیست؟از مشخصات آجر پیش ساخته می توان به زیبایی و نظم بی نظیر آن هنگام استفاده در انواع نماها اشاره کرد. کیفیت این محصول از آجرهای سنتی بسیار بالاتری می باشد و خریداران تمایل زیادی به تهیه این محصول دارند. به دلیل همبستگی که آجرها در کنار هم پیدا می کنند امکان شکستگی بر اثر تغییرات دمایی و رطوبتی بسیار کاهش می یابد و همچنین باید در نظر داشت که نصب این نما بسیار آسان تر از شکل سنتی نمای آجری می باشد. 

آجر پیش ساخته شده در تعداد برابر با آجر های قدیمی سبک تر بوده و وزن کم تری به بنای ساختمان تحمیل می کند همچنین میزان کارگزاری آن ها در بنای ساختمان کوتاه تر است و سرعت ساخت بنا با استفاده از این محصول بسیار افزایش پیدا می کند. 

این نما در رنگ های متفاوتی موجود است که معمول ترین و پرفروش ترین آن همان رنگ معمول آجر های پخته شده می باشد که رنگ قرمز متمایل به نارنجی می باشد.

این محصول  در هنگام زلزله نیز از خود مقاومت بیشتری نشان می دهد و تا حدودی از ریختن آوارها جلوگیری می کند که در مناطق زلزله خیز استفاده از آن می تواند کمک کننده باشد. 

محل فروش عمده آجر پیش ساخته

محل فروش عمده آجر پیش ساختهخرید از یک فروشگاه معتبر می تواند بسیار اهمیت داشته باشد. در این فروشگاه ها امکان عرضه به شکل عمده نیز موجود است و خریدار می تواند برای تاریخ خاصی اقدام به ثبت سفارش نماید و محصول را در زمان و مکان مقرر از فروشنده تحویل بگیرد.
اکثر فروشگاه های عمده فروشی به شکل مستقیم با کارخانه ها کار می کنند و به همین دلیل قیمت ارائه شده توسط این فروشگاه ها بسیار پایین تر از قیمت موجود در بازار می باشد و خرید از آنها منطقی تر است. 

فروش آجر پیش ساخته در همین سایت با بالاترین میزان کیفیت و در حجم انبوه صورت می گیرد و خریداران می توانند برای تهیه این محصول از ما اقدام نمایند. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید