فروشنده عمده آجر ۳ سانت ارزان در بازار

آجر ها یکی از تجهیزات اصلی صنایع ساختمان سازی محسوب می شوند که در انواع و اقسام مختلفی توسط تولید کنندگان، تولید می‌شوند. آجر ۳ سانت یکی از انواع آجر هایی است که معمولاً برای طراحی و تزیین نما ی ساختمان ها از آن استفاده بسیاری می‌شود و این محصول همواره مورد توجه بسیاری از معماران و طراحان ساختمان قرار می گیرد و بازار فروش آن از رونق قابل توجهی برخوردار است. ما در این مطلب قصد داریم به بررسی ویژگی های این محصول بپردازیم. شما نیز جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره آجر سه سانت می توانید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

فروشنده عمده  آجر 3 سانت ارزان در بازار

مراحل تولید آجر ۳ سانت

مراحل تولید آجر 3 سانت آجر ۳ سانت یکی از پر کاربرد ترین آجرها برای نمای ساختمان ها محسوب می‌شود که همواره مورد توجه بسیاری از افرادی که در حوزه نمای ساختمان ها فعالیت دارند، قرار می‌گیرند.

بهتر است برای آشنایی بیشتر، به بررسی روند تولید آجر ۳ سانت در ادامه مطلب بپردازیم.

مراحل تولید این محصول به این گونه است که ابتدا مرغوب ترین خاک رس را جهت تولید این محصول، شناسایی و به کارخانه منتقل می کنند.

سپس کلوخ ها و دانه های درشت، توسط تسمه نقاله از خاک جدا می شود تا در نهایت خاکی یک دست و نرمی به دست آید.

پس از عملیات پاکسازی خاک، به میزان دو سوم وزن خاک آب اضافه می کنند و به خوبی مخلوط آب و خاک را ورز می دهند تا گل مرغوب و یکدستی به دست آید.

سپس گل به دست آمده را در قالب هایی در ابعاد ۳ در ۲۰ در ۷ سانتی متر می ریزند و توسط دستگاه هایی اقدام پرس کردن آن ها می‌کنند.

در نهایت خشت های به دست آمده را جهت پخت در داخل کوره های آجر پزی قرار می دهند تا چسبندگی دانه های خاک افزایش پیدا کند و یک اجر مقاوم به دست آید.

قیمت نهایی آجر ۳ سانت در سراسر کشور

قیمت نهایی آجر 3 سانت در سراسر کشور قیمت آجر ۳ سانت به عوامل متعددی، مانند کیفیت خاک رس به کار رفته در آن، محل تولید، برند سازنده، تعداد واسطه ها در روند تولید تا مصرف آن بستگی دارد و هر یک از این عوامل به تنهایی تاثیر بسیار چشم گیری در افزایش و یا کاهش قیمت نهایی این محصول می گذارند.

معمولا قیمت نهایی این محصول توسط تولید کنندگان فعال در این حوزه تعیین می‌شود و خریداران برای اطلاع پیدا کردن از آخرین قیمت آن ترجیح می دهند تا از طریق راه های ارتباطی با نمایندگی های فروش این محصول تماس برقرار کنند تا از به روز ترین قیمت آجر ۳ سانت مطلع شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید