فروشنده معتبر آجر نسوز سفید

آجر نسوز سفید یکی از انواع آجر ها است که کاربرد زیادی در ساختمان سازی دارد. امروزه از این نوع آجر ها بیشتر در نمای ساختمان ها استفاده می شود که آن را با توجه به کاربردی که دارد در اندازه ها و شکل های گوناگون ساخته می شوند.

فروشنده معتبر آجر نسوز سفید

نقش آجر سفید نسوز در دکوراسیون منزل

نقش آجر سفید نسوز در دکوراسیون منزل به طور کلی امروزه از آجر ها بیشتر در نمای ساختمان ها استفاده می شود. در گذشته از این مصالح ساختمانی در ساخت خانه ها و دیوار های ساختمان نیز استفاده می کردند ولی در حال حاضر با توجه به افزایش جمعیت و ساختن ساختمان های چند طبقه و بکار بردن آهن و بلوکه های سیمانی و فلزی، از انواع آجر بیشتر در نمای آن استفاده می شود.
آجرها از مهم ترین و ضروری ترین مصالح ساختمانی به شمار می روند به همین علت باید جنس محکم و مقاومت بالایی داشته باشد. از آجر های سفید نسوز علاوه بر استفاده در نمای ساختمان در قسمت های داخلی آن نیز بکار برده می شود. این نمونه ها از خشت ساخته می شود که آن را در داخل قالب ریخته و بعد از اینکه خشک می شوند آن را ساییده و به آن آهک می پاشند.
این محصول از خاک سفید نسوز تهیه می شود. جنس این آجر از همه مهم تر است چون که وزن تمام سازه ها بر روی آن قرار می گیرد. برای بالا بردن درجه سختی و محکمی آجر سفید، بعد از مرحله فشرده سازی خشت ها آن را درون کوره قرار می دهند که این کار خود باعث خشک شدن کامل آجر می شود و مقاومت آن را بالا می برد.

نقش آجر سفید نسوز در دکوراسیون منازل باعث می شود که یک فضای باز و شیک به وجود آید.

فروشگاه آجر نسوز سفید درجه یک

فروشگاه آجر نسوز سفید درجه یک فروشگاه آجر نسوز سفید درجه یک در حال فروش و عرضه این محصول می باشد. بازار فروش این محصول به دلیل عرضه و تقاضای بالا، رونق خوبی دارد. انواع آجر های مختلفی در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد که هر کدام با توجه به کارایی که دارند در اندازه ها و شکل های مختلفی تولید می شوند.
یک آجر سفید نسوز درجه یک باید سبک و در طرح و رنگ های متنوع و زیبا ساخته شود که این ویژگی ها نتیجه کار را زیبا و بی نظیر می کند. آجر های نسوز انواع مختلفی دارد که می توان موارد زیر را نام برد: 

  1. آجر های نسوز پایه آلومینیومی
  2. آجر های نسوز سیلیسی
  3. آجر های نسوز ضد شوره
  4. آجر های نسوز ال
  5. آجر های نسوز پایه اکسید کروم
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید